מרכז חיסונים באמריקה הלטינית הפך לשדה קרב לאחרונה אחרי שבמקום פרצה תגרה בין כמה בני משפחה אחת. התקרית הביזארית ארעה בעיר באייה שמדינת פאראיבה בצפון-מזרח ברזיל, אז גבר מקומי נתפס ככל הנראה על ידי אשתו כשהוא מחכה בתור לחיסון קורונה יחד עם המאהבת שלו.

"ואז הבחור לקח את המאהבת שלו לקבל חיסון רק כדי למצוא שם את אשתו וגיסתו", נכתב בתיאור הסרטון שהפך מאז לוויראלי בטוויטר. בתיעוד עצמו, שאורכו פחות מחצי דקה, אפשר לראות את הרגע שבו ארבעת המעורבים בתגרה מתנפלים זה על זה ואפילו זורקים כיסאות אחד על השני.

הסרטון נצפה מאז יותר מ-2.7 מיליון פעמים ברשת החברתית, שותף יותר מ-30 אלף פעמים וקיבל אלפי תגובות – רובן מגולשים שראו לנכון לצחוק על כל הדרמה ההזויה. "תהרגו אחד את השנייה, תהרסו את המקום, הכל טוב", כתב אחד הגולשים. "השאלה אם הם יצאו משם מחוסנים לקורונה".

מאז פרסום הסרטון עלו סברות שונות בנוגע למה גרם לתגרה מלכתחילה, כאשר רבים טענו שלא מדובר בגבר שהגיע למקום עם המאהבת שלו – אלא בני משפחה שלא מסתדרים זה עם זה. כך או כך, באתר החדשות הברזילאי G1 פרסמו מאז שאף אחד לא נפגע בתגרה, כולל אנשי קופחת החולים המקומית, ושכל החיסונים שרדו את המהומה. באשר למעורבים? כולם יצאו משם מחוסנים ומסוכסכים היטב.