הצעות נישואים הן שלב מכונן בכל מערכת יחסים,לכן זה ממש לא מפתיע שזוגות רבים רוצים להפוך את הרגע לבלתי נשכח - ובמקרה של הבחור הזה, אולי אפילו מצלק.

גבר אלמוני הפך לאחרונה לסנסציה ברשת לאחר שפרסם את הצעת הנישואים המופרעת שלו, שכללה בימוי של שוד מזוין בחנות מכולת. כן כן, קראתם נכון.

בסרטון ההצעה, שאורכו קצת פחות מ-3 דקות, ניתן לראות את בני הזוג נכנסים לחנות כלבו כדי לרכוש שישיית בירות, כשלפתע אדם חמוש נכנס לחנות ומורה לכולם להתכנס בפינת החנות.

וכך, בשלב מסוים הוא פונה אל בני הזוג ושואל את הכלה המיועדת אם יש לה ילדים. מבועתת מהסיטואציה, האישה לא מצליחה לענות על השאלה, ובן זוגה עונה שיש להם 3 ילדים אך הם לא נשואים. ברגע זה החמוש שולף קופסה קטנה, מגיש אותה לבחור וזה מציע לה נישואים. טירוף אה?

הבחור המציע התייחס לתקרית מאוחר יותר בסרטון שפרסם ביוטיוב, שם טען שאשתו והוא תמיד ידעו שהצעת הנישואים שלהם לא תהיה שגרתית. "בהתחלה רציתי לארגן לה מעצר על ידי המשטרה, אבל הם אמרו לי שאין להם כל כוונה לבזבז משאבים על זה", הוא סיפר. "על כן, החלטתי ללכת על השוד, ומתברר שזה היה רעיון גרוע מאוד".

הצעת הנישואים הביזארית הסעירה באופן טבעי את הרשת, ועשרות אנשים הגיבו לסרטון בזעם ואמרו שמגיע לזוגתו בן זוג טוב יותר ממנו. "רק אידיוט גמור יציע ככה נישואים", כתב אחד הגולשים. "אני בטוח שהיא לעולם לא תשכח את הרגע הזה, אבל הוא לא יהיה נעים. ממש גאון".

בעקבות התגובה ההיסטרית (וההגיונית בסך הכל) של זוגתו, החליט הבחור להציע לה נישואים פעם נוספת, הפעם בפורמט הקלאסי - על גשר, בשקיעה, כשהוא כורע ברך.

"חשבתי שמגיעה לה הצעת נישואים טובה יותר מהראשונה. אני מקווה שהשנייה מכפרת על הרגע ההוא בחנות, כי אני לא בטוח שמערכת היחסים שלנו תשרוד הצעת נישואים נוספת".