גבר אלמוני שבר את הרשת לרסיסים אחרי שנחשף כיצד הוא השמיד את קלטת החתונה שלו כשהקליט עליה תוכנית ריאליטי. בסרטון שעלה לחשבון הטיקטוק של בתו, אפשר לראות את התגובה שלו כשהתיעוד שלו צועד במורד הכנסייה נחתך היישר לפתיח של התוכנית COPS.

"זה יום הנישואין ה-30 של ההורים שלי ואמי רצתה לראות את קלטת החתונה שלהם", כתבה הבת בגוף הסרטון. "לצערה, היא גילתה שאבי הקליט עליה COPS". היא אז חתמה את שורות הטקסט עם שלושה אימוג'יס של פרצוף בוכה מרוב צחוק. למרות זאת, היא הדגישה שאמה בכלל לא הייתה משועשעת מהסיטואציה.

@romijessmaya

♬ original sound - Runningonions

הסרטון הפך מאז לוויראלי עם יותר מ-14 מיליון צפיות, 2.7 מיליון לייקים ולמעלה מ-11 אלף תגובות – רובן מגולשים שהשתעשעו מאוד מהתקרית המביכה. "זה חייב להיות הדבר הכי 'אבא' שהוא יכול היה לעשות", כתב אחד הגולשים. "אני לא אופתע בכלל אם הוא עשה את זה בכוונה".

גולש אחר צחק גם הוא על המצב והוסיף: "תארו לעצמכם כמה הוא נלחץ כשאשתו אמרה מול כולם שהיא רוצה לראות את סרט החתונה, בידיעה שהוא הקליט על זה COPS". בינתיים, גולשים אחרים סיפרו סיפורים משלהם על קלטות וידיאו יקרות שנמחקו על ידי בני משפחה.

"אבא שלי השמיד את סרט הלידה שלי אחרי שהוא הקליט עליו פרק בתוכנית 'כשחיות פרא תוקפות'", כתב אחד הגולשים. מנגד, גולש אחר ציין: "החצי שעה האחרונה בסרט החתונה של הוריי הוא פרק של פאוור ריינג'רס".