פוסט שפורסם לאחרונה בפייסבוק על ידי גבר זועם עורר דיון סוער בין המשתמשים של אתר הפורומים הפופולרי רדיט, והכל התחיל אחרי שאחד המשתמשים פרסם צילום מסך שכלל צמד תמונות של גבר אותו הוא "מחפש באופן בהול".

בפוסט נכתב: "היי חברים, המנוול הזה נתפס מתעסק עם אשתי ואני מציע פרס פרס של 100$ לאדם הראשון שימסור לי את כתובת המגורים שלו. תודה". בתמונותעצמן אפשר לראות צילום מסך מפרופיל הפייסבוק של הבחור ששמו רוברט ומתגורר פלורידה. 

 

רדיט (צילום: Reddit)
"100$ בשביל להיות סייען בפרשיית רצח?" | צילום: Reddit

הפוסט הפך עד מהרה לוויראלי ברדיט וגרר תגובות לכאן ולכאן, החל מאנשים שאמרו שהם מבינים את התגובה הזועמת של המשתמש ואחרים שחשבו שהתגובה שלו חסרת אחריות. "100$ בשביל להיות סייען בפרשיית רצח?", כתב אחד הגולשים והוסיף, "נראה לי שאני אוותר".

משתמש אחר כתב שבמקרה הזה, המאהב הוא לא הכתובת לטענות: "הוא צריך לפתוח את העניין הזה עם אשתו. אני לא חושב שנכון לסגור חשבון עם הבחור שהיא בחרה להיות איתו במקומו", ומשתמש אחר הסכים והוסיף: "הכתובת היא אשתו. לפעול נגד הבחור, מתוך אמוציות, רק יוביל לדברים גרועים יותר עבורו".

מנגד היו גם כמה משתמשים שהביעו אמפתיה כלפי הגבר. "אני בספק אם מישהו פה מבין מה באמת קורה לאדם הזה בראש עכשיו", כתב אחד המשתמשים. "רק מי שחווה בגידה יכול להבין את הזעם", ומשתמש אחר הוסיף: "אם הייתי יודע מי זה,בשנייה הייתי מלשין עליו בתמורה ל-100$. בשנייה".