מסיבת יום הולדתו של בחור צעיר ממקסיקו קיבלה תפנית מאוד לא נעימה כשזוגתו חשפה את הסוד הנוראי שלו מול כל חבריהם.

בסרטון שצולם במהלך האירוע אפשר לראות את האישה הצעירה עם המיקרופון מספר, לכל האורחים כיצד חתן יום ההולדת, ריקי, בגד בה עם החברה הכי טובה שלה.

בזמן שלצידה עומדים החבר שלה והחברה הכי טובה שלה. הצעירה, ששמה לא פורסם, נראית כשהיא מברכת את ריקי ליום הולדתו ומספרת לכולם כמה מזל יש לה ששניהם נמצאים בחייה. למרות זאת, הנאום קיבל לפתע טוויסט לא צפוי כשהצעירה ביקשה לפתע מכל האורחים להסתכל בדף הנייר שהודבק לכיסאות שלהם.

על הדף עליו דיברה הצעירה אפשר לראות צילום מסך של שיחת וואטסאפ בין ריקי והמאהבת שלו – כאמור, חברתה הטובה ביותר של הנואמת. שניות לאחר מכן נראה חתן יום ההולדת כשהוא מנסה לקחת לכולם את הדפים ולהרגיע את הרוחות אז חברתו משנה לפתע את פניה ומתעמתת איתו על הרומן של שניהם.

"חשבת שאני לא אשים לב?", היא נשמעת בסרטון. "חשבת שאני מטומטמת? שלא ראיתי את המבטים ביניכם בכל פעם שיצאתי מהבית? בחיים לא חשבתי שתעשו לי דבר כזה", אמרה ואז פנתה אל חברתה והוסיפה: "מכל האנשים בעולם, דווקא איתך? את החברה הכי טובה שלי, מה עבר עלייך?".

באותו רגע נראה ריקיכשהוא מנסה לקחת לה את המיקרופון, אבל הצעירה המשיכה בשלה. "לא אכפת לי שכולם מסתכלים עליי", היא זעמה עליו ואז פנתה אל המריאצ'י שהוזמן למסיבה ואמרה לו: "תשיר לנו שיר, תחייה את המסיבה הזאת, כי אני לא מסוגלת להיות פה יותר", ועזבה את המקום  כשבן זוגה המבויש עוזב אחריה. לא נעים. לא נעים בכלל.