תושבת ברזיל חשפה לאחרונה את סיפור הבגידה הבלתי נתפס של בן זוגה לשעבר – שבחר בזרועותיה של אישה אחרת בזמן שהייתה מאושפזת בביה"ח.

בשיחה עם כתבים מקומיים, סיפרה האישה הנבגדת, קמילה ואנסה קורדירו דה מלו, שהיא שכבה במחלקת טיפול נמרץ במשך יותר מחודשיים לפני שגילתה שבעלה מצא מאהבת – ולא סתם מאהבת: הוא בחר לנהל רומן עם אמא שלה.

דה מלו סיפרה שמי שעדכן אותה על החדשות ההזויות היה אביה, כשהגיע לאסוף אותה מביה"ח. "הוא אמר לי שבעלי ואשתו הפכו לזוג. נשארתי בהלם", היא סיפרה. "הסתכלתי על הפרצוף שלו וזה היה נראה כאילו דקרו אותו בגב. מעין שילוב של הלם ואכזבה". מאוחר יותר, היא התקשרה לאמה בשביל לשאול אותה אם מה שסיפר לה אביה נכון - והתשובה הייתה חיובית.

View this post on Instagram

A post shared by Kamylla Melo (@kamyllaa.melo) on

דה מלו מספרת שזו לא הפעם הראשונה שאמה מתנכלת לה או שוברת את לבה, ולטענתה היא נאלצה להתחרות עם אמה במשך כל חייה: "עוד בילדותי היא תמיד הייתה אומרת לי שהבישולים שלי לא מספיק טובים ושהבגדים שלי מתאימים יותר לה מאשר לי. תמיד קיבלתי ממנה את הרושם שאני לא טובה מספיק". 

מאז הבשורה שהפכה את עולמה, קמילה עברה תהליך גירושים מורכב מבעלה שבמסגרתו הוא קיבל משמורת חלקית על בנם בן ה-6, והיא מספרת שהילד הולך לבקר את אביו, שעדיין חיי עם סבתו, לפחות יומיים בשבוע. את יתר הזמן, הוא מבלה עם אמו שמתגוררת עם אביה.

"עד היום אני מתקשה להתמודד עם הידיעה שבית המשפט אישר לו להיות עם אביו יחד עם אמי", סיפרה דה מלו. "השניים נמצאים במערכת יחסים חולנית ואני לא מסוגלת לסבול את זה שבני חשוף אליה".

View this post on Instagram

A post shared by Kamylla Melo (@kamyllaa.melo) on

וכך, למרות העובדה שהיא ניתקה כל קשר עם בעלה ואמה, קמילה עדיין שמחה מאוד לבלות עם שאר בני המשפחה שלה, ומעבר לז  היא מצאה לאחרונה גבר אחר, עמו היא נמצאת במערכת יחסים אותה היא מגדירה בתור "מכבדת ואתית": "יש לי משפחה מושלמת, אבא אוהב ובן מושלם. היום אני יודעת שאני לא צריכה יותר מזה".