הצעת נישואין של בחור אלמוני מבריטניה קיבלה תפנית דרמטית כששריפה פרצה בדירתו רגעים ספורים לפני הרגע המרגש. כל הפרטים על האירוע פורסמו בחשבון הטוויטר של כוחות הכבאות באזור דרום יורקשייר, כולל תמונות מהדירה שנשרפה כליל.

3 צוותי כיבוי הוזעקו לדירה בשביל לכבות את הלהבות שפרצו אחרי שהבחור סידר את המקום לקראת ההצעה. חקירה של התקרית חשפה כי הוא פיזר ברחבי הדירה נרות דולקים ובלונים, לפני שעזב את המקום כדי להביא את חברה שלו. כשחזר ראה את השריפה האדירה והזעיק את לוחמי האש.

 

 

דובר כוחות הכבאות באזור סיפר שניתן היה למצוא בזירת השריפה שרידים של מאות נרות. "זאת הייתה אמורה להיות הצעה מאוד רומנטית", אמר. "הבחור, שלא נחשוף את שמו, ממש התפרע עם ההפקה שלו". בתמונות שפורסמו מזירת האירוע אפשר לראות שהלהבות כילו הכל בדירה – כולל את הטפטים על הקירות.

הדובר הוסיף כי זה נס שהתקרית הסתיימה ללא נפגעים והזכיר לגולשים שלא להשאיר בבית נרות דולקים ללא השגחה. "אמנם הם מאוד רומנטיים וכולנו אוהבים אותם, אבל נרות יכולים להיות מסוכנים מאוד", כתב בחשבון הטוויטר של התחנה. כמו כן, הוא הזכיר לקוראים שלא להשאיר נרות בסביבת חפצים דליקים (כמו וילונות או במקרה הזה, בלונים) וכמובן, לא להדליק מאות נרות בבית ולהותיר אותם ללא השגחה.

למרות הנזק האדיר שנגרם לדירה, אנחנו שמחים לבשר כי בת זוגו של הבחור הסכימה להתחתן איתו. עכשיו רק נותר לקוות שבחתונה שלהם תהיה קצת פחות פירוטכניקה.