אושיית רשת שמגדירה את עצמה בתור "בלשים בגידות" מציעה לאחרונה את שירותיה לגולשות שחושדות שבני זוגן בוגדים בהן ברשת ובכלל.

אם תסתכלו בחשבון הטיקטוק של לו, מוזיקאית מניו ג'רזי, גם אתם תראו שהיא העלתה לא פעם פוסטים על איך שחשפה גברים בוגדניים – רובם כמובן הפכו עד מהרה לוויראליים עם מאות אלפי צפיות.

בשבוע שעבר נניח החליטה לו לעזור לאחת העוקבות שחשדה שבן זוגה, מדריך כושר במקצועו, בוגד בה. "הבחורה שלחה לי הודעה וביקשה ממני ללכת לאחד השיעורים שלו. אמרתי לעצמי שאני אלך ואראה אם אני אוכל לקבל ממנו את מספר הטלפון", וכמוב שמהר מאוד זה קרה.

@lawandmusic

##IMSOOVERIT ##OVERIT ##LoveMeMode ##SayQuayNotKway ##RefundGlowUp ##cheatersgetcaught ##catchingcheaters ##cheatersgettingcaugh ##loyaltytest ##viral

♬ Over It - LAW

לו ציינה שהיא העבירה את המידע לבת זוגו של המאמן, אך זו עדיין לא ידעה מה לעשות או איך להעלות את הנושא, אז אושיית הרשת הצעירה החליטה להקל עליה. "שלחתי לו הודעה ושאלתי אותו אם הוא רוצה להיפגש. הוא כמובן הסכים וקבעתי להיפגש איתו. מה שהוא לא יודע,זה שמסרתי לחברה שלו את המקום ואת השעה. עכשיו שיהיה לו בהצלחה".

שלושת הפוסטים האחרונים של לו גרפו יחד יותר מ-1.5 מיליון צפיות ואלפי תגובות מהגולשים – רובן מנשים שכמובן מרוצות מאוד מהדרך  בה היא מפילה גברים בוגדניים. "מדהים אותי כל פעם מחדש איך שהדבילים האלה נופלים", כתבה אחת הגולשות. "כמו תמיד, עבודה יפה שלך, כל הכבוד!".

View this post on Instagram

A post shared by Law (@lawandmusic)

נזכיר שלו היא לא האישה היחידה שטומנת מלכודות לגברים בוגדניים בטיקטוק, ורק לפני חודש פרסמנו את הסיפור של פולה, אושיית רשת עם עשרות אלפי עוקבים שנוהגת לערוך לגברים "מבחני נאמנות" אחרי שקיבלה הודעות מבנות זוגם – והתוצאות? בלתי נתפסות.