לידה היא אחד הרגעים המשמעותיים והמרגשים ביותר עבור הורים, ומעטים הם האנשים שזכו לקבל תזכורת מצולמת מאותו רגע בלתי נתפס. למרות זאת, אב אמריקאי אחד זכה לקבל תמונה מן הרגע המכונן, שהצליחה לתפוס את המבט שלו כשהוא הבין לראשונה שאשתו ילדה בת.

התמונה האדירה צולמה על ידי שרה רומרו, שנוהגת לצלם לידות ברחבי העולם. בתיעוד אפשר לראות את הרגע שבו קורנל גריפין רואה לראשונה את בתו, הייזל, ומי שחווה את הרגע הזה יודע שהמבט שלו אומר הכל. מאוחר יותר, אשתו, טמפטסט, התייחסה לתמונה המדהימה ואמרה שעד היום היא צוחקת ממנה.

View this post on Instagram

A post shared by Sarah - MD Birth Photographer (@sarahelizabethtog) on

"בפעם הראשונה שראיתי את התמונה, לא יכולתי לעצור את הצחוק מהתגובה שלו", אמרה בשיחה עם כתב מקומי. קורנל שירת אז כחייל והוצב מחוץ לגבולותיה של ארה"ב. השניים סיפרו כי הלידה התחוללה בבי"ח באיטליה, שם אנשי הצוות כמעט ולא דיברו אנגלית. טמפטסט הוסיפה: "לא היה לנו מושג מה מין היילוד עד לאותו רגע וקורנל היה מופתע מאוד לגלות שזו בת. התמונה היא הכי אותנטית שיש ואני מאוד שמחה שזכיתי לקבל תיעוד מהרגע הזה".

האב הגאה הסביר כי הפרצוף ההמום שלו אפילו לא מתחיל לתאר את ההתרגשות שהייתה בחדר באותם רגעים. "לא היה אכפת לי משום דבר באותו זמן", סיפר. "חיכיתי 9 חודשים בשביל לגלות את מין העובר והבעת הפנים שלי מתארת את כל הרגשות שחוויתי באותו רגע".

הצלמת טענה שזו אחת התמונות האהובות שלה מהשנים האחרונות מהסיבה שלדעתה, היא תופסת את הרגע שבו קורנל הבין לראשונה שהוא אבא. "לראות את התגובות האלה של ההורים זה מה שהופך את העבודה שלי למדהימה כל כך", כתבה בפוסט בחשבון האינסטגרם שלה. "התגובה של קורנל היא בין היפות שראיתי מאבות לאורך כל הקריירה שלי".