בחור אלמוני חשף לאחרונה ברשת כיצד הוא גילה שלאשתו יש מאהב, והכל דרך חשבון הנטפליקס שלו. הוא פרסם את כל הפרטים בפוסט באתר Reddit וסיפר שהוא ואשתו נמצאים בתהליכי גירושין, אבל מתגוררים אחד עם השנייה. בתקופה האחרונה, הוא גם החל לחשוד שיש לה מישהו אחר – חשד שהתברר כנכון בסופו של דבר.

לפני כמה ימים, הוא חזר לביתו אחרי העבודה וגילה שאשתו הייתה שם עם המאהב המסתורי שלה – איך אתם שואלים? ובכן, המאהב שינה את שם המשתמש שלו בנטפליקס ל"הבחור שמז**ן את אשתך לשעבר". ממש מעודן, אה?

 

רדיט (צילום: JAKIW13, Reddit)
"אפילו לא הספקנו להתגרש" | צילום: JAKIW13, Reddit

הבחור צירף לפוסט צילום מסך מהודעת השירות של נטפליקס, שבה הם אישרו את שינוי כתובת הדואר האלקטרוני שלו – ככל הנראה כדי שאף אחד מלבדו לא יוכל לצפות בתוכן דרך המשתמש שלו. מעבר לזה, הוא הוסיף: "לא בטוח מי יצא יותר פח בסיפור הזה, אשתי או האידיוט הזה. אפילו לא הספקנו להתגרש".

רק נזכיר שזו לא הפעם הראשונה שמישהו גילה על המאהב של בת זוגו ואז פרסם את הראייה המפלילה ברשת. בחודש יוני האחרון, בחור שקורא לעצמו mrsurveillance (או "מר מעקב") בטיקטוק, פרסם את הסרטון שבו זוגתו נכנסת הביתה עם גבר אחר – אחרי שהוא צילם אותה במצלמה סודית. הפוסט הפך מאז לוויראלי עם מיליוני צפיות ואלפי תגובות.

"העיניים שלך פקוחות עכשיו", כתב אחד הגולשים. "מה שנמצא במחשכים תמיד יוצא לאור. ההפסד כולו שלה", וגולש אחר הוסיף: "אני חושב שזה נגמר ביניכם ברגע שקנית מצלמה בשביל לבדוק אותה".