"מהלך ממש מטומטם מצדך – ואתה עוד חושב שהיא הגיבה כמו ילדה": גולש אלמוני עורר את זעמם של גולשי אתר רדיט אחרי שתיאר איך מתח את החברה שלו מזה חמש שנים עם הצעת נישואים מזויפת.

הגולש בן ה-35 הסביר שכבר שלוש שנים שחברה שלו, בת ה-30, מחכה שהוא יציע לה נישואים, ובאחד הימים הוא וחבריו השתכרו ושיחקו במשחק מזל ברחוב, שם הוא זכה בטבעת פלסטיק של ילדים. "אמרתי לחברים שלי: 'יודעים מה יהיה ממש מצחיק? אם אני אציע לה נישואים עם הטבעת הזאת'", כתב הצעיר. "כולם חשבו שזה יהיה ממש קורע ובאמת חזרתי הביתה ועשיתי את זה".

"הערתי אותה באמצע הלילה ואמרתי לה שזה ממש חשוב. היא התעוררה בבהלה, ואז כרעתי ברך ושלפתי את הטבעת תוך כדי שאני מתפוצץ מצחוק". מיותר כנראה לציין שהוא לא ממש קיבל את התגובה לה הוא ציפה.

"היא העיפה לי כרית לפרצוף והתחילה לבכות", סיפר הגבר. "בינתיים, אני לא הפסקתי לצחוק. היא ממש התעצבנה ואמרה שאני עושה ממנה צחוק. שאלתי אותה מאיפה לה לדעת שאני לא רציני והיא ענתה: 'כדאי לך מאוד שאתה לא רציני עם הטבעת המחורבנת הזאת'".

בהמשך הוא סיפר שהיא כעסה עליו גם ביום למחרת, ובשלב הזה הוא חושב שהיא ממש מגזימה. למרות זאת, הוא החליט לשאול את הגולשים מה דעתם על כל התקרית – ותאמינו או לא, אבל אף אחד לא תמך בליצן הזה.

"מהלך ממש גרוע בן אדם", כתב אחד הגולשים. "אתה משחק ברגשות שלה ומבזבז לה את הזמן. אני בספק אם עכשיו היא אי פעם תתחתן איתך". בינתיים, גולש אחר המליץ לו להתפלל שהיא לא תזרוק אותו לפני שיציע לה להתחתן.

"חושב שהיא מגזימה? היא לא", הוסיף הגולש. "אתה עושה ממנה צחוק. חושב שהיא בוכה כי היא נעלבה? אתה אדיוט. היא בוכה כי עכשיו היא מבינה מה היא צריכה לעשות איתך – וזה לזרוק אותך מכל המדרגות".