"אין כמו אח שנראה טוב בשביל לגרום לך להרגיש כאילו את מאושפזת ב'אנטומיה של גריי'": קלי דוגאל נזכרה לאחרונה ברגע המביך שבו סיפרה לבעלה על האחים האטרקטיביים בביה"ח בזמן שהייתה מסוממת מתרופות והתאוששה מהרדמה.

בסרטון שהעלתה לחשבון הטיקטוק שלה אפשר לשמוע את דוגאל מתארת את אחד האחים כ"אדם יפה כמו דמות בטלוויזיה". "ראית את ריאן?", נשמעת דוגאל שואלת את בעלה ברנדון בסרטון. "הרגשתי כאילו הוא היה באנטומיה של גריי", אז ברנדון צחק ואמר לה שהוא באמת גבר יפה.

"הוא נראה טוב, גם הבחור השני נראה טוב. ריאן היה ממש טוב אליי, הוא הגיע לקחת אותי מהניתוח וחשבתי לעצמי: 'הוא נראה מצוין'. מעולם לא נמשכתי למישהו אחר מלבדך", המשיכה דוגאל למלמל בין ענני התרופות,  אז ברנדון שאל אותה: "אז את נמשכת אליו?", וקלי ענתה: "אני חושבת שכן".

View this post on Instagram

A post shared by Kelli Dougal (@pocketfulofkelli)

הסרטון, מיותר לציין, נצפה מאז יותר מ-2.1 מיליון פעמים, גרף 344 אלף לייקים וקיבל קרוב ל-3,000 תגובות ממשתמשים אחרים שלא נשארו אדישים: "לא נעים לי מבעלך", הגיב אחד הגולשים. "בטח כואב לו אחרי ששמע את זה".

גולשת אחרת הגיבה וכתבה: "נשמע שאת יודעת על מה את מדברת – אני רוצה לראות את ריאן!", ובינתיים, גולש אחר כתב שהכותרת של הסרטון צריכה להיות "תראו לי שאתם במערכת יחסים טובה, מבלי להגיד שאתם במערכת יחסים טובה".