חתונה שהתקיימה לאחרונה במרכז הודו קיבלה תפנית ביזארית לחלוטין אחרי שהחתן החליט לנטוש את הטקס והשאיר את הכלה לבדה מול עשרות האורחים ההמומים.

האירוע יוצא הדופן התרחש ביום ראשון שעבר במחוז צ'יקמגלורו שמדינת קרנאטקה, שם גבר העונה לשם נאבין היה אמור לשאת לאישה את סינדהי, ולפי הדיווחים בתקשורת ההודית, זמן קצר לפני תחילתו של טקס הנישואים, הגבר נטש כאמור את כלתו וברח מהמקום יחד עם אישה אחרת.

תושבי האזור שנכחו באירוע, סיפרו לכתבי העיתון "בנגלור מירור" שהחתן החליט לברוח מהמקום אחרי שהתברר לו שהמאהבת שלו מתכננת להתפרץ לטקס ולשים קץ לחייה. על פי הדיווחים, המאהבת איימה לשתות רעל מול כל האורחים, ובתגובה נאבין רץ "להציל אותה" -  כשהוא משאיר את ארוסתו מאחור המומה ומתייפחת.

 

בנגלור (צילום: RJ News, יוטיוב)
תיעוד מהדרמה שהתרחשה בטקס | צילום: RJ News, יוטיוב

ואז, בדיוק כשכולם חשבו שהכל אבוד, אחד האורחים רץ להציל את המצב ולתפוס את מקומו של החתן, ועל פי עדי ראייה שנכחו במקום, לאחר דיון ממושך בין שתי המשפחות, אחד האורחים התנדב (!) לשאת את סינדהי לאישה - גבר בשם צ'נדרפּה, פקח בתאגיד התחבורה המטרופוליטני של בנגלור.

עם כמה שהכל נשמע הזוי מדי, זה המקום לספר שזו ממש לא הפעם הראשונה שאירוע ביזארי כזה מתרחש במהלך חתונה בהודו, ולפני כשנתיים דווח במדינת מאדהיה פרדש על כלה שברחה מחתונתה יחד עם הכומר שהיה אמור לנהל את הטקס, ורק מאוחר יותר התברר שהיא והכומר ניהלו רומן סודי במשך שנתיים.

מה עוד? מתברר שהכלה והכומר נמלטו מהאירוע עם שלל בשווי אלפי דולרים הכולל תכשיטים ומזומן, ובעקבות התקרית, הוצא נגדם צו מעצר על ידי המשטרה. מה נגיד? איזה עולם מופלא.