דוגמנית צעירה ממיאמי למדה בדרך הקשה למה לא כדאי להפתיע את בן זוגה בחדר השינה, אחרי שהתכנית שלה לפלפל את חיי המין שלהם התפוצצה לה בפרצוף: קמילה אל, בת ה-21, סיפרה הכל בחשבון הטיקטוק שלה, והפוסט הפך עד מהרה לוויראלי עם מאות אלפי צפיות.

קמילה סיפרה שהכל התחיל בזה שהיא פתחה פרופיל בטינדר עם תמונה שלה ושל בן זוגה, ובו פרסמה שהם מחפשים שותפה לשלישייה. מהר מאוד היא קיבלה תשובה מאישה אלמונית שהייתה להוטה מאוד להיכנס איתם בין הסדינים, כל זאת מבלי לספר לבן זוגה מי האישה שתצטרף.

"כשהיא הגיעה אמרתי לה שיש לי חוק אחד וזה שאסור לה להתנשק עם החבר שלי", סיפרה קמילה, והוסיפה שלאחר מכן היא קשרה את בן זוגה למיטה, כיסתה לו את העיניים והשתיים נכנסו לחדר. לטענתה, לא לקח זמן רב לפני שהבינה שמשהו לא ממש תקין עם הבחורה שהכניסה לחדר המיטות שלה ושל בן זוגה.

@rawrcamilaa

that was the end of that

♬ original sound - The Freemans

"ברגע שהיא הורידה את הבגדים היא חשפה סט תחתונים וחזייה ממש יקר ויפה", סיפרה קמילה. "היא גם ממש התרגשה וזה הרגיז אותי. היה ברור שהיא משתדלת מאוד לספק אותו ורק אותו. היא התעלמה ממני לחלוטין, שזה משהו שממש לא עושים בשלישייה כי הרי תמיד צריך להשקיע תשומת לב בכולם".

כשהסקס נגמר וקמילה התירה לבן זוגה להוריד את כיסוי העיניים, המאהבת רצה לשירותים להתארגן. כשהיא יצאה, בן זוגה של הדוגמנית הסתכל עליה כאילו ראה רוח רפאים והיא בינתיים היא התפוצצה מצחוק. "הוא הסתכל עליי ושאל: 'למה הבאת את האקסית שלי?'", סיפרה קמילה, "הסתכלתי עליו ועליה והמוח שלי פשוט לא הצליח לעבד את הסיטואציה. ואז, לפני שבכלל הצלחתי להגיב היא לקחה את הבגדים שלה ויצאה מהדירה".

View this post on Instagram

A post shared by Camila Elle (@camilaelle2)

קמילה מספרת שהיא לא הפסיקה לבכות במשך יום שלם אחרי התקרית, ובשלב מסוים היא אפילו נדהמה לגלות שהאקסית ניסתה להתחיל לדבר עם בן זוגה שוב בהודעות. "הייתי כל כך עצבנית, אבל לא היה שום דבר שיכולתי לעשות. אני הרי הייתי זו שארגנה את הכל. זה היה רעיון שלי".

הדוגמנית הצעירה סיפרה שהיא ובן זוגה הצליחו להתגבר מאז על האירוע המוזר, ולטענתה הוא אפילו חיזק את מערכת היחסים שלהם. "היום אנחנו כבר צוחקים על זה. בפעם הבאה, אם נחליט לעשות את זה שוב, אני ללא ספק אדבר עם בן זוגי על הפרטנר השלישי שלנו".