פלורידה: צעיר וצעירה מקומיים הובאו למעצר ביום שלישי האחרון בחשד שקיימו יחסי מין במושב האחורי של ניידת משטרה. על פי ממצאי החקירה, סאמר ווטקינס ביצעה מין אוראלי ביורדן נואה לאחר ששוטר התנועה השאיר אותם ברכב במשך כמה דקות לאחר שעצר אותם.

התקרית הביזארית החלה לאחר ששוטר התנועה ג'. ד. פרז-מורלז, עצר את נואה לאחר שהתברר כי הוא נהג בזמן שהיה תחת שלילה. ווטקינס, שנסעה איתו ברכב באותו הזמן, הוכנסה גם היא למושב האחורי של הניידת, ובדו"ח המעצר שלו כתב פרז-מורלז כי השניים החלו להשתטות כבר בשלב הזה.

"בייבי, אנחנו צריכים להקליט פה סרטון אונלי פאנס", הציע נואה, כך על פי דו"ח המעצר. ווטקינס אז פנתה לשוטר התנועה ושאלה: "מה אם אני אמצוץ לו את הז*ן פה מאחורה?". פרז-מורלז הדגיש כי אסור להם לקיים יחסי מין בניידת, אך בתגובה ווטקינס פשוט חזרה שנית על השאלה. פרז-מורלז אז עזב את השניים לכמה רגעים, ומאוחר יותר, כשהוא בחן את סרטוני האבטחה של הניידת, הוא ראה שהשניים קיימו מין אוראלי ברגע שהוא עזב את הניידת.

בדו"ח המעצר הוא ציין: "ברגע שסגרתי את הדלת, נואה הוריד את המכנסיים שלו ושלף את איבר מינו. ווטקינס אז התכופפה וביצעה בו מין אוראלי. בשלב מסוים, אפשר היה לשמוע אותה צועקת בהתלהבות 'ז*ן על 5-0 (סלנג למשטרה)', בזמן שנואה בצילם את האקט בטלפון הנייד שלו ואמר: 'אתם שומעים אותי? היא מוצצת ז*ן בזה הרגע במושב האחורי של ניידת משטרה'".

בהמשך התברר שנואה גם ערך שיחת וידיאו עם מכר, בה הוא סיפר לו שווטקינס ביצעה בו מין אוראלי ברכב המשטרתי. זמן קצר אחרי ששב לרכבו, פרז-מורלז הוריד את החשודה בתחנת דלק – רק כדי לעצור אותה באותו מקום אחרי שבדק את התיעוד במצלמות האבטחה.

נואה הואשם מאז בנהיגה עם רישיון בשלילה, אחזקת סמים קלים, התערטלות בציבור והפרת סדר, ובינתיים, ווטקינס מואשמת בהתנהגות לא נאותה והפרת סדר. השניים שוחררו מאז בערבות ומשפטם צפוי להתחיל באמצע דצמבר. איזה הזיה.