חג המולד מתקרב בצעדי ענק וברשתות החברתיות כבר החלו באופן טבעי הדיבורים וההיסטריה סביב המתנות לחג הכי שמח על לוח השנה העולמי.

מי שזכתה לכותרות בכל רחבי בעולם בעקבות אחת המתנות שקיבלה בעבר לחג המולד היא כתבת ספורט מטקסס שחשפה כיצד מתנת החג שבן זוגה לשעבר קנה לה הובילה אותה לגלות על כך שהוא בוגד בה.

ג'ן סלייטר, כתבת רשת ה-NFL ופרשנית ספורט ברשת Fox, צייצה לאחרונה על הפעם ההיא בה קיבלה מבן זוגה שעון חכם מסוג Fitbit.

"ממש אהבתי את המתנה", כתבה סלייטר. "סינכרנו את הטלפונים שלנו ועוררנו אחד בשנייה מוטיבציה. למעשה, לא שנאתי את המתנה שהאו הביא לי עד לרגע שבו הוא לא ענה לי לטלפון ב-4 לפנות בוקר אחרי ששמתי לב שמדדי המאמץ שלו באפליקציה הרקיעו לפתע לגבהים לא הגיוניים לשעה זו".

View this post on Instagram

A post shared by Jane Slater (@janeashleyslater) on

סלייטר הוסיפה "אזהרת ספוילר" בהמשך הציוץ, וכתבה כי בן זוגה ממש לא מצאת את עצמו בעיצומו של אימון כושר לפנות בוקר, ולמעשה הוא בגד בה מאחורי גבה, והרומן נחשף על ידי השעון החכם שהוא עצמו קנה לה לחג המולד.

הציוץ של סלייטר הפך מהר מאוד לוויראלי  עם עשרות אלפי לייקים, מעל ל-45 אלף שיתופים, ועוד 3,100 תגובות – חלקן מנשים נוספות שחשפו את הדרכים ההזויות שהן גילו שבני זוגן בוגדים בהן.

"האקס שלי נתפס בזמן שהוא 'רץ' בגלל שלבש מד דופק שאמי קנתה לו לחג המולד", כתבה אחת המשתמשות. "הייתם מצפים שהוא יטען שזה היה בגלל אוננות - אבל הוא פשוט הודה במעשיו".

כתבת הספורט הוסיפה כי כשגילתה על הבגידה היא הייתה מאוד נסערת מכל הפרשה, אבל בחלוף הזמן היא הצליחה להתאושש מהתקרית.

"חברה שלי פעם אמרה לי ש'יום אחד, אנחנו נצחק על כל הסיפור הזה'", היא כתבה. "היא אמרה לי את זה בזמן שמיררתי בבכי בלי הפסקה במכונית, אבל עד היום, לשמחתי, כבר צחקתי על זה אינספור פעמים".