זהו סיפורם של בני זוג מאזור הצפון, שניהם בשנות ה-40 לחייהם, הורים לשלושה ילדים ונשואים כ-20 שנה באושר ועושר - לפחות עד לאחרונה.

שניהם רופאי שיניים במקצועם, ועד לפני כמה שנים עסקו בתחום בהצלחה, אבל לאחרונה החליטו לעשות הסבה ופנו לתחום ההזרקות האסתטיות, עניין שנחשב ללהיט בקרב הסלבס שמחפשים להיראות צעירים ומושכים, ופתחו קליניקה פרטית שטיפלה בלא מעט ידוענים.

המרפאה שגשגה, הסלבס צעדו בגאון למקום וקיבלו הזרקות שונות שהצעירו אות עורם ופניהם, ומאז פתיחת המרפאה צברו בני הזוג רכוש בשווי מיליוני שקלים, גרו בווילה מפוארת ורחבת ידיים, ולכאורה חיו חיים מאושרים ומעושרים.

אלא שאז נכנסה לתמונה צלע שלישית - מזכירת המרפאה - שעבדה בצמוד לבני הזוג כשבע שנים והפכה להיות סוג של בת משפחה. עם הזמן, כך התברר, היחסים בינה לבין הגבר והבוס שלה התחממו, והשניים פצחו לכאורה ברומן סוער.

"עם הזמן הגעתי פחות ופחות לעבוד במרפאה, וכנראה שבעלי התקרב מאוד למזכירה. לא שמתי לב לכך כי לא הייתי שם כל הזמן", הסבירה האישה והוסיפה שבעלה הרבה בשנים האחרונות לצאת להשתלמויות בחו"ל כדי להיות מעודכן בכל הטיפולים החדשניים בתחום.

"כשביקשתי להצטרף אליו לנסיעות הוא טען שזה בלתי אפשרי ושרק הוא יכול לטוס. מה שלא ידעתי הוא שמתחת לאפי הוא טס עם המזכירה, כי בימים שבהם הוא נעדר מהבית כשטס להשתלמויות בחו"ל גם המזכירה לא הייתה מגיעה לעבודה וטענה שהיא חולה", ציינה האישה.

לדבריה, כאשר בעלה הפקיד בידי המזכירה את רשימת הלקוחות של הקליניקה וביקש ממנה להפסיק להגיע למרפאה כדי שתשהה יותר בביתה - נדלקה לה נורה אדומה, ואז היא החלה לחשוד שבעלה מנהל רומן עם המזכירה והחליטה לשכור את שירותיה של עו"ד שרין סולן.

אחרי שעו"ד סולן נכנסה לתמונה והאישה עימתה את בן זוגה עם החשדות נגדות, האחרון הכחיש את דבר הרומן בכל תוקף, ואחרי דין ודברים, הציעה עו"ד סולן לאישה לגשת לגישור כדי לנסות לפתור את הבעיות בינה לבין בעלה ולא למהר ולפרק את התא המשפחתי מבלי שיהיו בידיה הוכחות מוצקות שבעלה אכן בוגד בה עם המזכירה. המשך, כנראה, עוד יבוא.