זהו סיפורם של בני זוג ממרכז הארץ, שניהם בשנות ה-60 לחייהם. השניים הם הורים לארבעה ילדים ויש להם בנוסף שישה נכדים. הגבר הוא איש עסקים שמתמחה בתחום הנדל"ן והיהלומים, והאישה עובדת כמזכירה במשרד.

בני הזוג מתגוררים בווילה יוקרתית בשווי כמה מיליוני שקלים, והם מחזיקים נכסים נוספים בתל אביב, וכן בכמה ערים ברחבי אירופה, אותם רכשו לצורך השקעה והם משכירים אותם בעשרות אלפי יורו בחודש. וכך, למרות העושר הרב והחיים הנוצצים שהקפידו לשדר השניים, מתברר כי לגבר הייתה בעיה אחת גדולה: התמכרותו להימורים והשתתפותו בטורנירי פוקר ברחבי אירופה.

"לרוב הוא היה מהמר בסכומים קטנים. פעם מרוויח עשרות אלפי דולרים ופעם מפסיד, לא יותר מזה", סיפרה האישה על בן זוגה, אלא שלאחרונה גילתה האישה שהוא הפסיד למעלה ממיליון שקלים במשחקי פוקר בארץ ובאירופה, אז גם הודיע לאשתו כי עליה להתחיל לחסוך יותר ולא להתפזר.

"את בזבנית וחולת קניות, וזה מוביל אותנו להוצאות גדולות", הטיח הגבר באשתו. "את קונה יותר מדי מותגים ונוהגת בשתי מכוניות יוקרה. אנחנו צריכים לצמצם בהוצאות כרגע והגיע הזמן שתטפלי בהתמכרות שלך לשופינג".

האישה מצדה זעמה על התנהלותו של בן זוגה ושכרה את שירותיה של עו"ד שרין סולן, דרכה דרשה להתגרש מבעלה בנימוק שהוא הרגיל אותה לרמת חיים גבוהה, ואז בא בטענות ומטיח בה האשמות כבדות על התמכרותה לקניות בזמן שהוא בזבז תוך פחות מחודש יותר ממיליון שקלים על משחקי פוקר.

"ביום שהוא יפסיק להמר אני אפסיק לעשות שופינג. הוא הגביל אותי בכרטיס האשראי בזמן שהוא מהמר בכספים שלנו ללא הגבלה. אם הוא רוצה לצמצם בהוצאות, אז שיפסיק להמר", זעמה האישה ובהמשך הגישה תביעה לבית הדין הרבני במקום מגוריהם ודרשה להתגרש מבעלה לאחר שהפך לדבריה למהמר כפייתי.

הבעל מצדו טען כי אשתו מכורה לקניות וההוצאות שלה על בגדים ובכלל גבוהות בהרבה מהכספים שהוא מוציא על הימורים. זמן קצר לאחר הגשת התביעה עברו בני הזוג להתגורר בחדרים נפרדים בביתם רחב הידיים, ובנוסף חתמו על הסכם לפיו אם במשך ששת החודשים הבאים הם לא יצליחו ליישב את המחלוקות ביניהם, ימשיכו בהליך הגירושים.