"זה כל כך רע – ואני מת על זה": גולשת טיקטוק הטריפה את הגולשים ברשת עם התעלול המרושע שעשתה לבן זוגה לשעבר. בסרטון שעלה רק לפני שבוע, אפשר לראות איך הגולשת, לנה, גרמה לבן זוגה לקעקע את שמה על גופו – רק כדי לזרוק אותו זמן קצר לאחר מכן.

"כשהחבר לשעבר החרא שלך רוצה לחזור להיות איתך ואת אומרת לו כן, רק בתנאי שהוא יקעקע את שמך", כתבה לנה בגוף הסרטון, ובהמשך היא הוסיפה: "אני מתכוונת לעשות לו גוסטינג (להיעלם לו) מיד אחר כך".

@lanalovelace7 Can you guess our signs #fyp #tattoo #revenge ♬ Running Out Of Time - Lin-Manuel Miranda & Ynairaly Simo & Chris Jackson & Veronica Jackson & Gloria Calderón Kellett & Bri Holland & Alana Da Fonseca & Jada Banks-Mace & Gloria Estefan & Zoe Saldana & Leslie David Baker

הסרטון הפך מאז כמובן לוויראלי עם יותר ממיליון צפיות, 167 אלף לייקים ואלפי תגובות – חלקן מאנשים שאהבו מאוד את התעלול ואחרות מכאלו שחשבו שזה מעט מוגזם. "מהלך גאוני", כתב אחד הגולשים. "את פשוט מלכה". בינתיים, גולש אחר נחרד מהפוסט הנקמני.

"עשית לו דבר שהוא נוראי", ציין הגולש. "ולא אכפת לי בכלל מה הנסיבות. לא עושים דברים כאלה לאנשים". בהמשך, הפוסט קיבל תגובה מגולשת שהציגה את עצמה בתור חברתו הנוכחית של האקס וזו אישרה את הפרטים.

"הוא עשה את הקעקוע הזה במרץ 2021, לפני שהכרנו", כתבה. "אני צוחקת עליו על זה כל הזמן. זה לא כזה ביג דיל, אנשים מקעקעים שמות על עצמם כל הזמן". אגב, נציין שזו לא הפעם הראשונה שמישהי נקמה בבן זוגה הבוגדני במכון קעקועים.

בחודש יוני האחרון, אמן מאירלנד שיתף עם העוקבים שלו תקרית מהמכון שלו שבה מישהי גרמה לבן זוגה לקעקע את שמה ונפרדה ממנו במקום – בגלל שהוא שכב עם החברה הכי טובה שלה. כמו כן, מקרה דומה קרה גם לבחור שזוגתו קעקע על השכם שלו את המילה "Infiel" (ספרדית: בוגד) אחרי שחשפה את הרומן הסודי שלו. בקיצור, חברה שלכם לוקחת אתכם למכון קעקועים?  תבדקו טוב טוב מה הכוונות שלה.