תקרית ביזארית בדרום אמריקה, שם אישה תפסה את בן זוגה על חם עם המאהבת שלו – והתיעוד של כל האירוע הפך לוויראלי ברשתות החברתיות.

בסרטון שעלה במקור לטוויטר, אפשר לראות את הרגע שבו אישה דופקת בזעם על הדלת של בית דו-קומתי עד שהיא מצליחה לבסוף להיכנס פנימה - כשלפתע בעלה נראה יוצא מהמרפסת ומוריד לרחוב את המאהבת שלו, אישה נמוכת קומה בביקיני.

עוברי אורח נראים אז כשהם עוזרים למאהבת לרדת בבטחה לרחוב וזו מוצאת מקום מסתור בקופסת קרטון שנזרקה בצד המדרכה. במקביל, האישה הזועמת יצאה מהדירה בחיפושים אחר המאהבת, ומהר מאוד הבחינה בקופסה החשודה, אז נפתח מרדף רגלי בין השתיים.

התיעוד הפך כאמור לוויראלי ברחבי הרשת עם מיליוני צפיות ותגובות מצד הגולשים – חלקם השתעשעו מאוד מהסיטואציה. "זה כמו ב'משימה בלתי אפשרית'", כתב אחד מהם. "היא אמנם קטנה, אבל היא קטלנית". מנגד, היו לא מעט גולשים שחשבו שכל התקרית הייתה מבויימת ממש.

"מצחיק, כן, אבל מבוים", ציין אחד הגולשים, ובינתיים, גולש אחר כתב שהוא "בחיים לא יבין מה מניע אנשים לביים את המערכונים האלה. תתארו לכם שאתם צריכים ללכת עד כדי כך רחוק בשביל תשומת לב מאנשים זרים. איו הזיה".

אז מה אתם אומרים: קטע משוגע או פייק ברמות?