אישה אלמונית מאפריקה שברה את הרשת לאחרונה אחרי שחשפה כמה רחוק הלכה כדי לוודא שילדיה "לא ייצאו מכוערים", כך לדבריה. כל פרטי המקרה הביזארי דווחו בתכנית הרדיו של סינתיה טימה יבו, אשת תקשורת מגאנה, שנותרה המומה לנוכח מעשיה הביזאריים של האישה.

במכתב ששלחה למערכת התוכנית, סיפרה האישה שהיא התחתנה עם גבר נהדר, מצליח מאוד בתחומו, עובד קשה ואכפתי, אבל עם בעיה אחת: הוא לא אטרקטיבי מבחינה פיזית. מהר מאוד הם החלו לדבר על ילדים - אבל האישה לא יכלה לשאת את המחשבה שהם ייוולדו דומים לבעלה.

האישה הסבירה כיצד נהגה לקחת גלולות בזמן שבעלה חשב שהם מנסים להיכנס להיריון, וכשזו לא התעברה הם אפילו הלכו לבדיקת פוריות שכמובן יצאה תקינה לחלוטין. למרות זאת, לפני שבעלה הספיק לברר את העניין, האישה שמחה לבשר לו שהיא סוף סוף בהיריון - ובתכנית הרדיו היא חשפה שהילד בכלל לא ממנו.

@iamtimakumkum

Hhhmmm I’m speechless ##TLNChatshow ##fyp ##foryou

♬ original sound - cynthia tima yeboah

אז מה מתברר? האישה יצרה קשר עם בן זוגה לשעבר, גבר נשוי, והשניים החלו לנהל רומן. לטענתה, היא סיפרה לו באותם ימים שהיא נוטלת גלולות למניעת היריון, מה שכמובן היה שקר מוחלט, ואחרי שהיא נכנסה ממנו להיריון, היא הסתירה זאת וגרמה לבעלה לחשוב שזה ממנו.

סינתיה העלתה את ההקלטה של אותו שידור לחשבון הטיקטוק שלה תחת הכותרת: "אין לי מילים", והסרטון נצפה מאז יותר מ-260 אלף פעמים וקיבל קרוב ל-20 אלף לייקים. האישה האלמונית הוסיפה מאוחר יותר שהתוכנית עבדה ברמה העקרונית ואכן, כל שלושת ילדיה יצאו יפים. כן כן, היא עשתה עם האקס שלה שלושה ילדים!

הסיפור ההזוי הזה קיבל תפנית לאחרונה אחרי שבקשת הוויזה של בעלה לארה"ב אושרה, מה שהצריך בדיקת דנ"א לכל בני המשפחה, ועכשיו נשאלת השאלה: האם לספר לבעלה את האמת לפני שהוא יקבל את התוצאות או לחכות ולראות מה יקרה? מה אתם הייתם עושים?