אישה אשר גילתה שחברתה שכבה עם בעלה, החליטה לאוורר את כל הכביסה המלוכלכת ביניהן מול כל העולם – ועל הדרך גם הזהירה נשים אחרות באזור מגוריה מפני אותה אישה.

בפוסט שעלה לאתר הפורומים Reddit, עלה לאחרונה צילום של פוסטר ענק אותו תלתה האישה ברחבי העיירה בה היא מתגוררת ובו תמונה של ותה אישה תחת הכותרת: "הורסת משפחות".

עוד באותו הפוסטר הוסיפה האישה את כל התלונות שיש לה נגד אותה חברה וכתבה: "היא שוכבת עם גברים נשואים וגאה בכך; היא איבדה את כל ילדיה לשירותי הרווחה; היא מתיידדת עם נשים, מציעה לשמור על ילדיהם ואז שוכבת עם בעליהן; היא חושבת שההתנהגות שלה מצחיקה וחמודה; היא נדבקה במחלות מין כמו כלמידיה; אוי, קארמה היא דבר נורא רק אם את כלבה".

הפוסט עלה בפורום r/Trashy שמוקדש רק לתופעות הכי טראשיות באינטרנט, והוא גרף מאז יותר מ-27 אלף UpVotes (ההקבלה של Reddit ללייק) ויותר מ-800 תגובות – חלקן חיזקו את האישה ואחרות ביקרו אותה על מעשיה.

"יש אנשים שלא מסוגלים ללמוד לקח עד שהם מתמודדים עם ההשלכות של מעשיהם", כתב אחד הגולשים. "אני בעד פוסטרים כאלה, ככה אנשים ידעו שמדובר בנבלה". גולש נוסף התענג גם הוא מהפוסט והוסיף: "איך אני אוהב דרמה שאני לא קשור אליה".

מנגד היו גם אלו שטענו שלא צריך להאשים רק את החברה בבגידה – אלא גם את הבעל. "אוי תשתקו כולכם", כתב אחד המשתמשים. "האשמה נופלת גם על בן זוגה. לשניהם היה מה להפסיד ושניהם עשו את זה למרות הכל. אני מאשים את שני הצדדים".