"שמתי לב לכל מיני דגלים אדומים במערכת היחסים שלנו, אז התחלתי לבדוק אותו": משתמשת טיקטוק חשפה לאחרונה מה גרם לה לבטל את חתונתה זמן קצר לפני האירוע, ובסדרת פוסטים שהפכו לוויראליים ברשת החברתית, המשתמשת leela_li סיפרה שהכל קרה אחרי שגילתה שהוא נרשם לאתר סטוצים ברשת.

באחד הפוסטים שלה סיפרה לילה שהדגל האדום הראשון שהיא שמה לב אליו היה כשבן זוגה לשעבר הציע לה להיות איתו במערכת יחסים פתוחה – הצעה שנשמעה לה ביזארית מאוד. וכך, באחד הימים, היא התחברה למחשב שלה בבית ומצאה את פח המחזור מלא. "כשנכנסתי פנימה לראות מה יש בפנים מצאתי את היסטוריית החיפוש של הדפדפן, וראיתי שהוא ביקר באתר היכרויות".

@leela_li

##storytime ##callingoffwedding ##fyp ##cheating Calling off my wedding. Part 2 posting soon!

♬ Emotional Piano Instrumental In E Minor - Tom Bailey Backing Tracks

לילה אז ניגשה לחפש את ארוסה באתר במנוע החיפוש תחת קטגוריית "גבר מחפש אישה", אבל לא מצאה דבר. זמן קצר לאחר מכן היא החלה לחפש אותו בקטגוריית "גבר מחפש גבר" ומצאה את ההוכחה המביכה. "זאת הייתה תמונה שלו מהמותניים ומטה", סיפרה. "זיהיתי את התמונה בגלל הסדינים שעל המיטה. אלו היו סדינים חדשים, אז ידעתי שכל הסיפור הזה חדש".

עם המידע המפליל ברשותה, היא החליטה לבטל את החתונה מבלי לספר לאנשים מה באמת קרה – ומיותר לציין שהמהלך הדהים את כולם. "היו בני משפחה ששפטו אותי על ימין ועל שמאל כי לא חשפתי את כל הסיפור. זה לא היה פשוט בכלל בשבילי ואיבדתי טונות של כסף - אבל לא יכולתי להתחתן איתו אחרי מה שגיליתי".

@leela_li

Reply to @tailspintannis  Part 3 Finding his picture! Canceling my wedding.

♬ Epic Emotional - AShamaluevMusic

הסיפור שלה הפך לוויראלי בטיקטוק, כאשר הסרטון הראשון נצפה יותר מ-5.8 מיליון פעמים וכל שאר הסרטונים גרפו מאות אלפי צפיות ותגובות – הרבה מהן מנשים שתיארו חוויות דומות עם בני זוגם לשעבר. "זה הסיפור שלי אחד לאחד", כתבה אחת הגולשות. "רק שאני התחתנתי איתו ונשארתי איתו במשך עשור שלם. אני מאוד גאה בך. תודה לאל שזרקת אותו", ומשתמשת אחרת הוסיפה: "הצלת את עצמך מלבזבז שנים מחייך עם אדם שלא היה מחויב אלייך. כל הכבוד לך!".