הצעת נישואים תמימה בגשר ברוקלין שבניו יורק הפכה לוויראלית ובגדול שברה את הרשת - אבל מכל הסיבות הלא נכונות. זה קרה כשכריס ויגו, בן ה-22 מהברונקס, כרע ברך מול בת הזוג שלו וביקש מכמה מחבריו לצלם את הרגע הרומנטי בו הוא מבקש את ידה - אבל מהר מאוד ההצעה הפכה לפארסה כשצלם הסטילס התנגש ברוכב אופניים שחלף באזור.

בסרטון הקצר אפשר לראות את כריס כורע ברך מול זוגתו בזמן שג'וש רוסריו, הצלם בן ה-21, מנסה לתפוס את הרגע דרך עדשת המצלמה בזמן שהוא עומד בנתיב רוכבי האופניים.

במקביל, ברקע, אפשר לשמוע את אחד הרוכבים צועק לו להיזהר רגע לפני שהוא חולף שם במהירות, ואז, בשנייה של היסח דעת, רוסריו נכנס אל הנתיב בשביל לצלם את השניים והתנגש ברוכב האופניים.

View this post on Instagram

A post shared by Joshua. (@officialjoshyjosh) on

ויגו התייחס לתקרית מאוחר יותר בשיחה עם כתבים מקומיים ואמר שהוא נתן לרוסריו סימן מקדים כדי שיידע מתי הוא עומד לכרוע ברך. "הוא כל כך התרגש וניסה לתפוס את כל הזוויות הטובות", סיפר החתן המיועד. "רוכב האופניים ניסה לבלום, אבל זה היה מאוחר מדי. הוא נכנס בו ושניהם נפלו על הגשר".

הסרטון, כאמור, הפך לוויראלי בפייסבוק עם יותר מ-10,000 צפיות, ואז עלה לרשתות חברתיות נוספות כמו טיק טוק ו-Reddit וגם שם זכה להצלחה מסחררת. בהמשך, ויגו הוסיף שחברו ורוכב האופניים לא נפגעו בצורה משמעותית, ומעבר לזה זוגתו כמובן הסכימה להצעת הנישואים למרות הפאדיחה על הגשר.

"ההתנגשות אמנם יצרה מעט בהלה, אבל לא הרסה לנו את הרגע", סיפר הצעיר. "כל המתח התפוגג ברגע שהיא אמרה כן, אז התנשקנו והתחבקנו מול אלפי אנשים. זה הרגיש מצוין, וכשהסתכלתי לה עמוק בתוך העיניים והכל פשוט נעצר".