זהו סיפורם של בני זוג מצפון הארץ שנישאו לפני כחמש שנים ובמהלכן הביאו לעולם שני ילדים. הגבר עובד בגוף כלכלי ידוע ונחשב לאיש אמיד, והאישה עובדת כמהנדסת בחברת היי-טק.

שניהם באמצע שנות ה-30 לחייהם, ועד לפני כמה שבועות חיו באושר וכאמור גם בעושר, וטרם משבר הקורונה השניים נהגו לטייל לא מעט בארץ ובעולם. "אמרו עליהם שהם זוג יונים, הזוג המושלם, כולם חשבו שהם יזדקנו יחד", סיפר אחד ממקורבי הזוג.

אלא שלפני כשנה המציאות השתנתה מן הקצה אל הקצה, אחרי שבאחד האירועים הנוצצים של החברה, גם הוא טרום עידן הקורונה, הגבר הכיר זמרת מוכרת, נשואה גם היא, ובין השניים התפתח רומן לוהט.

השניים נסחפו מהר מאוד בריגוש שהביא איתו הרומן הסודי, והם נהגו להיפגש בצימרים בצפון אחת לחודש כשהגבר מנהל את הרומן בחשאיות מבלי שאשתו תדע דבר, עד שבשלב מסוים הבחינה האישה שהיחסים בינה לבין בעלה כבר לא מה שהיו, במיוחד בכל הקשור לאינטימיות ביניהם והרומנטיקה שכל כך אפיינה אותם.

וכך, לפני כמה חודשים, אחד החברים הקרובים של הגבר התקשר לאישה וחשף בפניה את דבר הרומן בין בעלה לאותה זמרת, ציין בפניה היכן בעלה והזמרת נפגשים, אבל פרט לאותו מידע שסיפק לאישה לא היו שום הוכחות חותכות כדי להתעמת עם בעלה.

זוג מאוהב (צילום: shutterstock | Dean Drobot)
עד לפני כמה חודשים הם נחשבו לזוג המושלם וכולם חשבו שיזדקנו יחד. אילוסטרציה | צילום: shutterstock | Dean Drobot

"הבנתי שבמצב הדברים הקיים זו מילה שלי מול מילה שלו", ציינה האישה אחרי שהתברר לה שבמתחם שבו בעלה נפגש כביכול עם המאהבת ישנם כמה צימרים.

האישה החליטה לשכור את שירותיו של חוקר פרטי, ויחד איתו שכרה את אחד הצימרים במחתם בו נאמר לה שבעלה נפגש עם המאהבת שלו. החוקר שנשכר למשימה התקין מצלמה נסתרת מחוץ לצימר הראשון, וכעבור שבוע היא שכרה גם את הצימר השני במתחם וגם מחוצה לו התקין החוקר מצלמה.

הגבר, שלא חשד בדבר, נפל די בקלות למלכודת שטמנה לו האישה, הגיע באחד מימי השבוע לאותו צימר יחד עם המאהבת שלו ותועד בו יחד איתה. ביום למחרת הגיעה האישה לצימר יחד עם החוקר הפרטי, השניים שלפו את המצלמות שהתקינו, ואז התעמתה האישה עם בעלה וחשפה בפניו את תיעוד הבגידה.

כמה ימים לאחר מכן החליטה האישה לשכור את שירותיה של עו"ד שרין סולן שהגישה בשמה תביעה לבית הדין הרבני לטובת קבלת גט, וכן תביעה לבית משפט לענייני משפחה לחלוקת רכוש שבסופה נקבע כי השניים יתגרשו, הגבר ישאיר לאישה את הדירה וישלם לה מדי חודש 10,000 שקלים דמי מזונות.