סערה באתר Reddit: אחד מגולשי האתר שיתף לאחרונה בקהילת הפורומים תמונה שהטריפה את חברי הפורום r/Trashy – אשר עוסק בצד הכי חסר בושה של המין האנושי.

בתמונה ששיתף אותו גולש ניתן לראות את הדרך השערורייתית בה אשתו של גבר בשם גארי החליטה לזרוק אותו מהבית אחרי שגילתה כי בגד בה.

אז מה קרה שם? מתברר שהאישה הוציאה מביתה את המזרן המשותף של השניים, עליו היא כתבה מסר חד וברור: "החלפתי את המנעולים גארי", נכתב על המזרן באותיות אדומות ובוהקות. "קח את המיטה לבית של לורה. אני מתגרשת ממך יא חתיכת חרא. סיפרתי לילדים מה עשית במיטה שלנו והם כבר לא אוהבים את אבא".

התמונה עלתה לפורום לפני פחות כיומיים, וכבר הפכה לאחת הפופולריות בכל האתר – עם יותר מ-66 אלף UpVotes (ההקבלה של Reddit ל-Like של פייסבוק) ו-2,000 תגובות שהלכו לכאן ולכאן.

"זה ממש מסריח מצדה לגרור את הילדים לטינופת הזאת", כתב אחד הגולשים. "זה סתם יעשה להם טראומה מיותרת". לעומת זאת, גולשים אחרים לא ראו את הבעיה בלגרור את הילדים לדיון.

"גארי הוא זה שהכניס את הילדים לכל הבלגן הזה אחרי שבגד באמם. מה אתם מצפים ממנה? לשקר להם ולא להסביר למה אבא לא חוזר יותר הביתה?", כתב אחד הגולשים, וגולש נוסף הסכים וכתב שהאב צריך "לשאת בתוצאות של מעשיו", שעה שאחרים בכלל לא הבינו איך האב היה מסוגל בכלל לעשות את זה.

"אני לא מבין איך מישהו יכול לבגוד באשתו במיטה שלהם", הוסיף אחד הגולשים. "איזה מין אדם הולך לבית של מישהו, עם תמונות של המשפחה, הילדים, בן או בת הזוג ועדיין רוצה לעשות סקס?!" – ובכן, תתפלאו חברים.