צעירה תושבת בריטניה למדה בדרך הקשה למה לא כדאי לעשות כתובות קעקע עבור בן הזוג שלך, אחרי שזה נפרד ממנה שבועות בודדים אחרי שחרטה את שמו על גופה.

בשיחה עם כתבים מקומיים, סיפרה מייגן קארי בת ה-19 מצפון-מערב אנגליה, שהיא ובן זוגה יצאו במשך 8 חודשים לפני שהגיעו להחלטה המשותפת לקעקע את שמותיהם על גופם. "אני הלכתי ראשונה וקעקעתי ציור של לב שמעוצב עם האות J, האות הראשונה של השם שלו", סיפרה קארי.

"אני זוכרת שכשאמרתי את זה למקעקע הוא צחק לי בפנים. אני מניחה שבדיעבד זה היה הדגל האדום הראשון", הוסיפה, "כשהוא סיים, הוא לא חייב אותי על העבודה כי זה היה קטן כל כך. אחרי זה הראיתי את העיצוב לחברות שלי והן היו בשוק".

קארי סיפרה שרק מאוחר יותר היא הראתה את העיצוב לבן זוגה – וגם התגובה שלו לא הייתה נלהבת במיוחד. "הוא לא ממש התרשם מזה ואני חשבתי שפשוט לא היו לו מילים. באותו זמן הוא אמר לי שהוא מתכנן לעשות עיצוב של שרוול על אחת הזרועות שלו ולשלב בו את השם שלי". בפועל? הוא נפרד ממנה שבועיים מאוחר יותר.

הסטודנטית הצעירה לראיית חשבון סיפרה שבן זוגה נפרד ממנה באמצעות הודעת טקסט, אותה היא קיבלה בשעת בוקר רגע אחרי שהתעוררה. "היה כתוב בה: 'מצטער מייגן, זה נגמר. הוויכוחים בינינו פשוט שואבים ממני את כל האנרגיה'. באותם ימים באמת רבנו המון, אבל לא חשבתי בחיים שהוא ייפרד ממני".

קארי מספרת שאחרי הפרידה היא לא יכלה שלא לצחוק על הקעקוע, אחרת היא פשוט הייתה בוכה בגללו, וכעת היא מתכננת למחוק כל זכר ממנו – בין אם בניתוח הסרה בלייזר או על ידי קאבר של קעקוע אחר. "אני חושבת שהחלק הכי גרוע בכל הסיפור הזה הוא העובדה שמשהו ממנו צרוב על העור שלי. אם אתם שואלים אותי אני מתחרטת על ההחלטה הזאת ב-100%. העצה שלי לאחרים שחושבים לעשות את אותו הדבר היא פשוט אל תעשו את זה. זה לא שווה את זה".