"חברים, הגיע הזמן לנקות את השטיחים שלכם": אושיית רשת צעירה מארה"ב חשפה לאחרונה את הדרך הגאונית שלה לגלות אם בן זוגה אירח נשים אחרות בחדר השינה שלו.

בפוסט שעלה לחשבון הטיק טוק של גולשת בשם אנדריאה לופז, היא הסבירה שכל מה שאתם צריכים לעשות כדי לגלות אם לא שמרו לכם אמונים הוא להעביר על השטיח של בן או בת הזוג שלכם רולר עם דבק (מהסוג שקונים בחנויות לחיות מחמד).

"בנות, אם אתן רוצות לדעת אם הוא בוגד - תשיגו לכן אחד כזה ותתחילו לגלגל", הסבירה לופז, ובסרטון אפשר לראות אותה מעבירה את הרולר על השטיח ואוספת מוך ולכלוך אחר - כשלפתע גילתה שנדבקו אליו שערות ג'ינג'יות ואז מבינים ששיערה שחור לחלוטין ובן זוגה בדרך לאכול חתיכת סרט.

@andrea.lopez44

He has some explaining to do(Following the next 100 people on IG: Andrea.Lopez44) ##fyp ##viral ##prank ##cheater ##couple ##funny

♬ original sound - Andrea Lopez

View this post on Instagram

A post shared by Andrea Lopez (@andrea.lopez44)

הפוסט של לופז הפך מהר מאוד לוויראלי עם קרוב ל-13 מיליון צפיות, 3 מיליון לייקים ועשרות אלפי תגובות – רבות מהן מאנשים שהתרשמו מאוד מכישורי הבילוש שלה. "אוקיי, זה כבר רמה אחרת", כתב אחד הגולשים והוסיף. "חשבת להצטרף ל-FBI?".

משתמש טיק טוק אחר נחרד מהסרטון וכתב: "זמן מצוין להיפטר מהשטיח בחדר השינה", ועל כך הגיבה לופז: "רצפות פרקט לכבוד 2021!", בזמן שמשתמשים אחרים התייחסו לכל מיני בעיות בשיטה הביזארית שלה בתגובות הסרטון.

"תארו לעצמכם שמישהו מאשימה אתכם בבגידה כי יש לכם כלב עם שיער בלונדיני", כתב אחד הגולשים, וגולש אחר כתב שרוב הגברים בכלל לא יודעים לנקות שטיחים והשיער עשוי להיות של מישהי שגרה שם עוד לפניו. בינתיים, משתמש אחר שאל מה אפשר לעשות אם למאהבת יש גם שיער שחור, ועל כך כולם ענו לו בציניות: "אין ברירה. בדיקת DNA".