זהו סיפורם של בני הזוג בשנות ה-20 לחייהם המתגוררים באחד היישובים בדרום הארץ. השניים הכירו עוד בתיכון, הזוגיות נמשכה בצבא, ולפני כשנה וחצי הם החליטו להינשא. האישה עבדה כפקידה בחברה גדולה, ובעלה כאחראי משמרת ומלצר בבית קפה.

מיד לאחר חתונתם בני הזוג נאלצו להתגורר בבית הוריה של האישה, כדי לחסוך כסף ולשכור דירה שבה יוכלו להתגורר: "בדירהת הורי התגוררו גם שני האחים שלי, זו דירה קטנה מאוד יחסית, אבל לא הייתה לנו ברירה", סיפרה האישה.

לפני כשבעה חודשים, עם תחילת משבר נגיף הקורונה, הגבר הוצא לחל"ת, בעוד שהאישה עברה לעבוד בחצי משרה. המצב הכלכלי הקשה גרם ליחסיהם של בני הזוג להתערער, בעיקר אחרי ששקלו לשכור דירת שני חדרים, אבל לבסוף החליטו לוותר על הרעיון בגלל החשש להיכנס לחובות כבדים.

אלא שהדרמה האמיתית של בני הזוג התרחשה בכלל אחרי שהגבר השתתף בחתונה שנערכה לפני כמה חודשים, וכמה ימים לאחר מכן התברר שהוא וכמה מחבריו נדבקו בקורונה מאחד האורחים שהתגלה כחולה מאומת. הגבר, שחשש להדביק את אשתו והוריה, החליט להעביר את תקופת הבידוד שלו באחת ממלוניות הקורונה הפזורות ברחבי הארץ.

לאחר שהגיעה להסכמה עם אשתו על כך שיעביר את הבידוד במלונית, הוא עבר אליה יחד עם אחד מחבריו, בעוד אשתו נשארה בבית הוריה לאחר שנבדקה והתברר שאינה חולת קורונה.

למצולמים אין קשר לכתבה (צילום: By Microgen, shutterstock)
האישה התגלתה כשלילית לקורונה ונשארה בבית הוריה. אילוסטרציה | צילום: By Microgen, shutterstock

בזמן שהותו של הגבר במלונית מערכת היחסים בינו לבין אשתו המשיכה להתדרדר, הוא מיעט להתקשר לאשתו ולשאול בשלומה. באחד המקרים שבהם האישה התקשרה לבעלה היא שמעה ברקע מוזיקה רועשת וקולות של נשים שונות, והגבר הסביר לאשתו שהוא מבלה במועדון במלונית הקורונה עם כמה חברים שהכיר כדי להתאוורר מהשהייה הארוכה בחדרו.

האישה, שהבינה מיד שמשהו אינו כשורה ובעלה ככל הנראה מתהולל לו במלונית עם חבריו, החליטה לשכור את שירותיו של חוקר פרטי שיעקוב אחריו במלונית כדי לוודא שאינו בוגד בה או מעשן סמים.

אחרי מספר ימים  החוקר הפרטי הצליח לחדור למלונית כשהוא מתחזה לאחד העובדים, עקב אחר הבעל במשך יומיים, וגילה לתדהמתו שמדי פעם נכנסות לחדרו שתי בחורות צעירות וכעבור שעתיים עוזבות את המקום. החוקר תיעד את המתרחש ואף הצליח אחרי מאמצים רבים לשתול מצלמה זעירה בתוך חדרו של הגבר כדי להוכיח שהוא בוגד באשתו.

בשעות הערב של אותו היום, ערך הגבר מסיבה קטנה בחדרו, והמצלמה תיעדה אותו מקיים יחסי מין עם שתי צעירות ששהו גם הן במלונית. אחרי עוד מספר ימים של מעקב, החוקר הפרטי הניח בפני האישה את הראיות לכך שבעלה בוגד. "הייתי בהלם כשראיתי את התמונות והסרטון וזה הוכיח לי סופית שבעלי לא נאמן לי", טענה האישה.

וכך, כאשר הבעל סיים את תקופת הבידוד במלונית וחזר לבית הוריה של אשתו, מסרה האישה לידיו כתב תביעה לגירושים בבית הדין הרבני בבאר שבע, ובו דרשה לקבל גט מיידי ואת חצי מיליון השקלים עליהם חתם הגבר בכתובהביום נישואיהם.

הגבר, שנותר בהלם מוחלט ולא הבין מה אשתו רוצה ממנו, ניסה להסביר את עצמו, אך באותו רגע שלפה האישה את התמונות המפלילות שבהן הוא נראה מקיים יחסי מין עם שתי הבחורות שהכיר במלונית. אחרי שהגבר הסביר לאשתו שהוא היה בלחץ נפשי ולא הצליח לעמוד בפיתוי ובמסיבות שארגנו החולים במלונית, הוא ביקש את סליחתה והבטיח שלא יבגוד בה יותר, אך האישה לא הסכימה לקבל את סליחתו, ובית הדין הרבני צפוי לדון בקרוב בתביעתה לגירושים.