בחור צעיר מדרום אמריקה הלך קצת יותר מדי רחוק עם המתיחה הפרועה שעשה לזוגתו, אחרי שהתברר שזו חסמה אותו באפליקציית וואטסאפ. הפרטים העסיסיים עלו בחשבון הטוויטר של פקונדו רבולו, תושב אורוגוואי, שם אפשר לראות את סדרת צילומי מסך שלו מהשיחה איתה ואיך הכל התחיל כשהוא שלח לה תמונה של ישבן חשוף בחוטיני.

"מתוקה, תראי את הישבן הזה", הוא כתב לה. "אני משתגע". בהמשך אפשר לראות שלא לקח הרבה זמן לפני שזוגתו התחילה להתעצבן. למרות זאת, הוא המשיך למתוח אותה וכתב שיש לו לפעמים פנטזיות על הישבן הזה. חברתו שאלה לבסוף בכעס מאיפה הוא השיג את התמונה, על כך הוא ענה: "מגלריית התמונות שלי".

זוגתו, רותחת מזעם, כתבה לו עד כמה היא נפגעה מהתעלול הביזארי והוסיפה: "אל תדבר איתי יותר בחיים". אז היא חסמה אותו באפליקציית ההודעות. לבסוף, הוא חשף בהמשך הציוץ שהישבן בכלל לא היה של אישה, אלא של בחור צעיר.

הציוץ הפך מאז לוויראלי בטוויטר עם יותר מ-74 אלף לייקים, למעלה מ-4,000 שיתופים ועוד אלפי תגובות מהגולשים – רובם השתעשעו מאוד מהדו שיח ואפילו ציינו שהם שוקלים לעשות את אותה מתיחה לבנות זוגם.

רבולו בסופו של דבר ניצל את הפופולריות של הפוסט בשביל להתרפס בפני זוגתו הכועסת ולקדם את חשבון האינסטגרם שהיא מנהלת לחנות מאפים. מאז, עלו גם סברות שהכל היה מתוכנן וחלק מטקטיקת שיווק מתוחכמת של החנות – ואם זה נכון? אז הבן אדם באמת גאון.