צעירה סינית ממחוז ג'ג'יאנג שבמזרח המדינה הדהימה את הגולשים הרשת כשהחליטה להזמין את הדייט שלה למסעדה – מבלי לומר לו שעשרות מבני משפחתה מחכים שם לשניהם.

אם אתם שאולים את עצמכם (ואתם בטח שואלים) איך הגיב הצעיר כשהגיע למקום וראה את ההמולה המשפחתית -  ובכן, הוא נמלט מהמקום בלי להסתכל לאחור, והייתה לו גם סיבה טובה.

על פי הדיווחים של כלי התקשורת המקומיים, הצעירה לקחה את הדייט שלה, שיאו לואי בן ה-29, מבלי לספר לו על 23 מבני משפחתה שעתידים להצטרף אליהם, ואם הפאדיחה הזאת לא הספיקה - מתברר שהגברת הצעירה ראתה גם לנכון לבקש ממנו לשלם את חשבון הארוחה של כל בני משפחתה.

מי שיזם את הדייט בין השניים הייתה בכלל אמו של שיאו, שפתחה עבורו פרופיל באתר היכרויות, שם היא נתקלה בפרופיל של האישה הצעירה וחשבה שיש כאן התאמה.

בסוף הדייט, שלא ברור אם היה מוצלח לא, הצעירה חשפה בפני שיאו שבני משפחתה היו במקום במשך כל פגישתם, וכאמור דרשה ממנו לשלם את החשבון שהגיע לכ-3,000 דולרים, מה שגרם לצעיר לאסוף את דבריו ולהימלט מהמקום כל עוד נפשו בו.

כלי התקשורת שגילו על הפרשה פנו לצעיר המבוהל כדי לקבל את תגובתו, אז הוא סיפר להם שאחרי התקרית הוא נפגש עם אותה צעירה שוב, וזו אמרה לו שזאת הייתה בדיחה לא מוצלחת. בנוסף, סיפר הצעיר כי היא התנצלה על השתלשלות העניינים, ונכון לעכשיו לא ברור אם השניים נפגשו לדייט חוזר, אבל אנחנו מרשים לעצמנו להניח שהוא לא צפוי לצאת לדייטים בשנה הקרובה. לא נעים.