"את יכולה להיות פצצה לא נורמלית ועדיין יכולים לבגוד בך": צעירה תושבת ארה"ב חשפה לאחרונה את כל הפרטים המטריפים על הרומן המופרע של אביה עם מי שהייתה החברה הכי טובה שלה. בפוסט שהעלתה לטיקטוק, סיפרה דיאנה בת ה-23 שאמה היא זו שבסופו של דבר אילצה את אביה לספר הכל על הבגידה שלו.

בסדרת סרטונים שהפכה מאז לוויראלית עם מאות אלפי צפיות, דיאנה סיפרה ש"גרטשן" (השם הבדוי שבחרה לחברתה הטובה לשעבר) עבדה איתה במסעדה המשפחתית שלהם - שם היא למעשה הכירה את אביה.

@diana.j.t

We’re cool now I guess ##retirement ##dadsoftiktok ##dadlife ##dads ##storytime ##retirementhome ##fyp

♬ WHOS GOING TO THE RETIREMENT HOME - sam

"היה שלב שהיא הייתה מאוהבת בי ואני דחיתי אותה, אז היא התחילה עם אבא שלי במקום", סיפרה דיאנה. "ידעתי שהוא בוגד באמא שלי עוד לפני שהוא סיפר לנו, אבל לא ידעתי שזה היה איתה. אחרי שאמי גילתה, היא הכריחה אותו לספר לכולנו שהוא עשה משהו רע מאוד".

דיאנה הוסיפה שהיא לא יכולה לחשוף את כל הסימנים המחשידים לגבי הרומן של אביה, אבל ציינה שהיו כמה פרטים קטנים שחשפו הכל. לטענתה, כמה מחבריה אפילו ניסו לרמוז שגרטשן היא המאהבת - אבל היא חיה בהכחשה מוחלטת. "יום אחד אמא שלי נכנסה למסעדה וצרחה על הסתומה הזאת מול כל הסועדים", סיפרה דיאנה. "למרות כל המאמצים שלה לתקן את המצב ולהציל את מערכת היחסים שלהם, אבא שלי המשיך לנהל רומן עם גרטשן".

@diana.j.t

Reply to @alanakikyo  humor is my coping mechanism <3 ##36SecondsOfLightWork

♬ original sound - diana.j.t

הוריה התגרשו לבסוף, ודיאנה הוסיפה שהיא לא דיברה עם אביה למשך שלוש שנים אחרי הגירושים. היום, אחרי תקופה ארוכה, הם חזרו לדבר אז היא גילתה שהוא כבר לא בזוגיות עם גרטשן. סדרת הסרטונים גרפה כאמור מאות תגובות מהגולשים – חלקן מאנשים שהיו המומים ממעשיה של חברתה הטובה לשעבר של דיאנה.

"היא הייתה אמורה להיות החברה הכי טובה שלך, אבל עשתה ביודעין משהו שקרע את המשפחה לגזרים", כתבה אחת הגולשות. "צריך לנעול את שניהם באיזה בית ולזרוק את המפתחות לים". גולש אחר ציין שהוא מעריץ אותה על כך שהיא חזרה לדבר עם אביה והוסיף: "לא יודע מאיפה מצאת את הכוחות הנפשיים לעשות את זה".