זהו סיפורם של בני הזוג המתגוררים יחד עם שני ילדיהם בווילה מפוארת מאוד באחד היישובים הסמוכים לכרמיאל. השניים, בשנות ה-40 לחייהם, נשואים כבר למעלה מ-20 שנה ומנהלים יחד עסק מצליח.

עד לאחרונה חייהם של בני הזוג לא סבלו מדרמות מיוחדות והם חיו את קלישאת האושר והעושר בצורה מושלמת, אבל לפני כמה שבועות מערכת היחסים שלהם עלתה על שרטון אחרי רומן שפרץ בין האישה למורה הפרטי של בנם.

בני הזוג נהגו לשכור מדי פעם ופעם מורים פרטיים לאנגלית ומתמטיקה שיסייעו לילדים שלהם בתגבור במקצועות הללו, ולפני כחמש שנים הם הזמינו לביתם סטודנט למתמטיקה שיעזור לבנם שהתקשה בלימודיו.

לפני תקופה לא קצרה התברר שבין האישה למורה פרץ רומן סוער מתחת לאפו של הבעל, והיא נהגה לא פעם להיעלם בשעות הערב, כל פעם בתירוץ אחר, והייתה נפגשת עם הסטודנט הצעיר ממנה ב-17 שנה ביחידת הדיור של המשפחה.

בשלב מסוים, האישה והסטודנט החליטו שלא להסתיר עוד את הרומן ביניהם ביניהם וסיפרו על כך לבעל ההמום, אלא שהגבר, שלא רצה לפרק את התא המשפחתי, החליט בצעד יוצא דופן לאפשר לסטודנט להתגורר ביחידת הדיור המשפחתית כשהוא מודע לרומן בינו לבין אשתו._OBJ

הבעל, כך מתברר, חשב לתומו שעם השנים אשתו תגיע למיצוי הרומן עם הסטודנט הצעיר והוא ואשתו יחזרו לחיות באותה מתכונת בה חיו עד שהכירה את המאהב הצעיר שלה. 

אלה שבינתיים הסטודנט סיים את לימודיו והחל לעבוד בחברת הייטק גדולה, ולמרות שאיפותיו של הבעל, מערכת היחסים בין אשתו למאהב שלה לא עצרה לרגע, ולפני כמה שבועות הדהימה האישה את בעלה כאשר הודיעה לו חגיגית שהחליטה לעבור ולהתגורר עם הסטודנט ולהתגרש ממנו.

הבעל, ששוב נותר המום, החליט לשכור את שירותיה של עורכת הדין שרין סולן ובאמצעותה דרש מאשתו לעזוב את ביתם המשותף, להוציא צו הרחקה מהמאהב של אשתו, ודרש ששלושת ילדיהם ישארו במשמורת מלאה שלו.

האישה טענה מנגד כי בעלה ידע כל השנים שהיא מנהלת רומן עם הסטודנט וכי הוא בעצמו חתום על חוזה השכירות של יחידת הדיור בה התגורר, ולכן אין כל הצדקה לשלול ממנה את כל זכויותיה והרכוש מאז החל הרומן, וכעת צפוי בית המשפט לדון בשבועות הקרובים בתביעתו של הבעל.