צעירה תושבת ארה"ב הדהימה את הגולשים ברשת לאחרונה אחרי שחשפה כיצד מצאה את אביה הביולוגי בפייסבוק; ליסה, תושבת ניו ג'רזי, סיפרה את סיפורה המדהים בפוסט בחשבון הטיקטוק שלה והוסיפה שמאז שדיברה עם אביה היא הבינה שכל חייה היא הגתה את שם המשפחה שלה לא נכון. אופסי.

"סתם בשביל הכיף חיפשתי את השם של אבי בגוגל יחד עם אמא שלי", כתבה הנערה. "מצאתי את הפייסבוק שלו ושלחתי לו הודעה - 19 שנה אחרי הפעם האחרונה פה התראנו. הוא ענה לי מיד ואמר שהוא מחפש אותי כבר 17 שנה ושיש לי אח ואחות שלא ידעתי עליהם. בהמשך הוא אמר שהוא רוצה שאני אפגוש את כולם בהקדם האפשרי. חוץ מזה, הוא אמר שאני הוגה את שם המשפחה שלי לא נכון כל החיים".

מאז שאביה עזב אותה כשהייתה בת 3, ליסה הקפידה להשתמש בשם המשפחה שלו, ומתברר שאביה, מהגר טורקי במקור, נראה בכלל סנגיס מרג'ונאולו (Mercanoglu) – ולא סנגיס *מרקנאוגלו* כפי שחשבה כל חייה.

@turkchkn

all this had occured in 72 hours btw

♬ original sound - Variations Everything
\

View this post on Instagram

A post shared by lisa (@lisa.mercanoglu)

הפוסט של הצעירה הפך מאז פרסומו לוויראלי עם קרוב ל-700 אלף צפיות ויותר מ-76 אלף לייקים, ובהמשך ליסה הוסיפה שכל האינפורמציה הזאת התבררה לה תוך 72 שעות בלבד – והיא נשארה המומה ומבולבלת.

"אני מרגישה כאילו אני באיזה חלום ועדיין לא התעוררתי ממנו", סיפרה ליסה. "כשגדלתי, הזכרון היחיד שהיה לי מאבי היו שלוש תמונות, צמיד ושם המשפחה שלו. פתאום הוא תיקן אותי אחרי כל כך הרבה שנים, וברגע אחד הרגשתי תחושת ניתוק מטורפת מעצמי. אמא שלי תמיד אמרה לי שהשם שלך מסמל את מי שאתה ומאיפה באת. באותו רגע שהוא תיקן אותי פתאום קלטתי שאין לי מושג מי אני".

בעקבות השיחה עם אביה ליסה גילתה שיש לה אח שמבוגר ממנה בכמה שנים, אחות קטנה בת 6 ועוד שני אחיינים, וכעת היא מקווה לבקר את אביה ובני משפחתה ברגע שיוסרו הגבלות הקורונה לטורקיה "לפעמים אתה מוצא אנשים ברגעים שאתה הכי לא מצפה להם - אבל כשאתה הכי צריך אותם", סיכמה ליסה את הסאגה המטריפה.