"באותו יום, כשירדתי מהקומה השנייה, ראיתי את אשתי עושה משהו הזוי": גולש אלמוני חשף לאחרונה את כל פרטי התקרית המוזרה שארעה בינו לבין אשתו. זה קרה בהודעה ששלח למערכת האתר Slate, בה סיפר שכבר תקופה די ארוכה שהוא ואשתו מארחים בביתם את החבר הכי טוב שלו – מקס, ויום אחד הוא קלט את אשתו מריחה את התחתונים המשומשים של החבר.

"נראה לי שהיא חשבה שהייתי עדיין בקומה השנייה ושמקס לא היה בבית", סיפר האלמוני. "ראיתי אותה מרימה את התחתונים שלו מהרצפה של חדר האמבטיה וממש שמה אותם על הפרצוף שלה. אני לא יכול לומר בוודאות, אבל זה היה נראה שהיא מריחה אותם. הייתי די המום. עשיתי קצת רעש, אבל היא התנהגה כאילו שום דבר לא קרה. מה אני עושה עכשיו? איך אני אמור להעלות את העניין הזה?".

View this post on Instagram

A post shared by Stoya (@stoya)

מי שניסתה לענות על הסוגייה היא ג'סיקה סטויה, שחקנית פורנו לשעבר וכותבת קבועה באתר Slate, שביקשה קודם כל להרגיע את הכותב. "אם מדאיג אותך שהיא נמשכת לחבר שלך, תדע שזה לא בטוח העניין", ציינה סטויה. "אם יש לה פטיש לתחתונים, אז זה לא בהכרח מעניין אותה של מי הם. יכול להיות שהיא רצתה להריח צחנה של מישהו חדש והעובדה שמקס בא לבקר אתכם רק נתנה לה הזדמנות חדשה".

סטויה הוסיפה ששלב הבירורים עם אשתו יכולה להפוך לשיחה מאוד נפיצה, ולכן חשוב לגשת אליה ברגישות הנכונה. "אתה לא בהכרח חייב ללכת לכיוון הזה של 'את דלוקה על מקס?'", ציינה סטויה. "אתה יכול להתחיל בשאלות כלליות כדי להכין את השטח. משהו כמו: 'אז הרחתי את התחתונים שלך קודם... הנה איך שזה גרם לי להרגיש. אי פעם עשית את זה בעצמך?'. מכאן תתן לה הזדמנות להצטרף לשיחה".

"אני חוששת שאם תלך ישר לכיוון הזה של 'ראיתי אותך מריחה את התחתונים של מקס' זה רק עלול לגרום לכם לריב", הוסיפה סטויה. "תתכונן לאפשרות שהשיחה הזאת תיקח כמה שעות. תשתדל לשמור על קור רוח, להישאר אכפתי ולהשתמש בשפה לא מאשימה. מעבר לזה, זכור מה המטרה שלך: אם אתה רוצה להוציא ממנה מידע כזה או אחר, אז אתה רק מנסה להוציא ממנה מידע. אם אתה מנסה לריב, אז אתה מנסה לריב. תהיה סבלני, תהיה אדיב וברגע האמת, פשוט תגיד שזה הפריע לך שהיא הריחה את התחתונים של החבר הכי טוב שלך".