בחור אמריקאי הפך לגיבור ברשת אחרי שהצעת הנישואים שלו הפכה לוויראלית. בסרטון שפורסם במקור בחשבון האינסטגרם של ארוסתו, ניתן לראות את הבחור האלמוני כורע ברך על חופי גרנד הייבן שבמישיגן - ורגע לפני שהוא מתמקם ושולף טבעת מתרסק על ישבנו. 

התיעוד המצחיק אמנם נפתח דווקא בהצעה עצמה, רגע לפני שהפאדיחה המביכה של הבחור נחשפת, אבל בסרטון המלא אפשר לראות איך הוא הולך מאחורי ארוסתו במטרה להפתיע אותה, ואז מחליק על אבן ונופל על התחת.

@barstoolsports

Smoothest entrance into a wedding proposal ever (IG/maria_gugliotta)

♬ original sound - aluminumcereal

הסרטון הנפלא עלה מהר מאוד לחשבון הטיק טוק הפופולרי של Barstoolsports תחת הכותרת: "הכניסה החלקלקה ביותר לעולם הנישואים", ומהר מאוד הפך התיעוד לוויראלי עם יותר מ-232 אלף לייקים ולמעלה מ-600 תגובות מהגולשים – רובן משעשעות.

"ייאמר לזכותו שהוא שיחק אותה קול למרות הכל", כתב אחד הגולשים. "ההצעה הזאת ממש נפלה עליה משום מקום", כתב גולש אחר והוסיף, "שיהיה המון מזל טוב לזוג הצעיר".

הצעת הנישואים הזו אמנם הפכה לבלתי נשכחת, אבל נספר שראינו הצעות מופרעות יותר בעבר, כמו זו בדצמבר 2019, אז בחור אמריקאי זעזע את הרשת עם הצעת הנישואים המופרעת שלו שכללה בימוי של שוד מזוין בחנות מכולת – וכמובן העלה את הכל לרשת.