חתונה אזרחית בקולומביה קיבלה תפנית בלתי צפויה לאחרונה כשהמאהבת של החתן התפרצה בשיאו של הטקס, ובסרטון שצולם במקום אפשר לראות את הזוג המאושר עומד להישבע אמונים אחד לשנייה כשלפתע נשמעות דפיקות חזקות בדלת - ומצדה השני אפשר לשמוע את המאהבת צועקת לכיוונו של הגבר ההמום.

"דויד!", נשמעת המאהבת צועקת ואז נכנסת אולם בזמן שאשתו של דויד מסרבת להאמין למראה עיניה ומשתגעת מרוב עצבים. "דויד איך זה יכול להיות? מי זאת האישה הזאת", זועמת הכלה הטרייה, כשבינתיים הגבר המסכן מנסה להסביר לכולם שזה לא מה שהם חושבים ושהוא לא מכיר את האישה - כל זאת בזמן שהמאהבת טוענת שהבעל המיועד הוא אבי התינוק שלה.

כאן כבר החלה האישה לדרוש הסברים בזמן שהמאהבת שבה וטענה שהיא בהריון מהחתן, והנוכחים בחדר מנסים להרגיע את הדרמה ולהפריד בין כולם. שניות לאחר מכן נראית המאהבת כשהיא עוזבת את המקום בסערה, ואחריה גם אשתו של דויד – אבל לא לפני שהיא זורקת את הטבעת שהעניק לה על הרצפה.

הסרטון הדרמטי הפך כמובן לוויראלי בפייסבוק, שם הוא נצפה כבר כמעט 700 אלף פעמים, גרף למעלה מ-3,800 לייקים ומאות תגובות. "עצוב מאוד", כתבה אחת הגולשות. "זה בלתי נתפס מה שאפשר לגלות על גברים בחלוף הזמן".

למרות הצלחת הקטע, היו גם לא מעט גולשים שטענו בתוקף שהקטע מבוים. "חבל שהם לא עשו את זה מעט יותר מעודן", כתבה אחת הגולשות. "אם זה לא היה כל כך היסטרי, אולי הייתי קונה את זה".

הסרטון המדהים, בין אם הוא מבויים או לא - עלה לחשבון הפייסבוק של המוזיקאי Blad Rhoy, ועד עכשיו טרם התברר מה המקור שלו. אז מה אתם אומרים: אמיתי או לא? ספרו לנו בטוקבקים.