זהו סיפורו של איש עסקים, תושב צפון הארץ, אשר רכש למאהבת הצעירה שלו מכונית חדשה מכספי הירושה שהשאיר אביה של אשתו, וכעת הוא נתבע על ידי האישה לה נישא לשלם לה פיצויHO של מיליון שקלים ודרישה לקבלת גט לאלתר.

בני הזוג, שניהם באמצע שנות ה-40 לחייהם, נישאו לפני כ-20 שנה, ובמרוצת השנים נולדו להם שלושה ילדים. על הנייר וכלפי חוץ נישואיהם של השניים התנהלו על מיני מנוחות, אבל מתברר שמאחורי החזות הזוגית המושלמת, הבעל ניהל רומן סוער עם עובדת צעירה בחברה בה הוא עובד.

האישה, שחשדה בבן זוגה, החליטה לשכור חוקר פרטי שגילה מהר מאוד על הרומן שהגבר ניהל ונמשך לא פחות משבע שנים.

עוד גילה החוקר כי הגבר הזרים לחשבון הבנק של המאהבת שלו מאות אלפי שקלים לאורך השנים, והגדיל לעשות כאשר רכש לצעירה רכב חדש אותו קנה מכספי הירושה שהשאיר אביה של אשתו.

לדברי האישה, חששותיה על הרומן של בעלה התאמתו לאחר שאחת העובדות במקום עבודתו של בן זוגה ושימשה כפקידה באחד ממשרדי החברה התקשרה לביתם של בני הזוג כדי להזכיר לגבר "להכניס למוסך רכב מסוג יונדאי לטיפול".

אישה בטלפון אילוסטרציה
הופתעה לקבל שיחת טלפון שגרמה לה לחשוד. אילוסטרציה | צילום: Kaspars Grinvalds, Shutterstock

"זה היה לי מוזר מאוד", סיפרה האישה. "אין לנו מכונית מסוג זה במשפחה, אבל הפקידה התעקשה שאכן יש לנו מכונית כזו. באותו רגע החלטתי לחקור את העניין".

אחרי שביצעה כמה בירורים בחשבון הבנק המשותף שלה ושל בן זוגה, נחרדה האישה לגלות כי הוא אכן רכש את הרכב המדובר מכספי הירושה, ואחרי שקיבלה מהחוקר הפרטי את התמונות שתיעדו את בן זוגה עם המאהבת הצעירה שלו - נפל לה האסימון סופית.

וכך, באחד הערבים לאחר שהגבר חזר לביתו, הפתיעה אותו האישה והציגה בפניו את התמונות המפלילות המתעדות אותו והמאהבת וצולמו על ידי החוקר הפרטי.

לאחר דין ודברים בין השניים, הגישה האישה באמצעות עו"ד שרין סולן תביעה נגד בעלה לבית הדין הרבני בדרישה לקבל ממנו גט מיידי ופיצוי של כמיליון שקלים על בגידתו והפגיעה בזכרו של אביה אחרי שבחר לנטול את כספי הירושה לטובת המאהבת הצעירה שלו.

הגבר מצדו הכחיש כי ניהל רומן עם עובדת בחברה בה הוא הועסק, ולטענתו הוא נטל הלוואה של 130 אלף שקלים אותם העביר לעובדת לטובת רכישת המכונית בגלל שהייתה במצוקה כספית ואחרי שהיא התחייבה להחזיר לו את ההלוואה תוך שלוש שנים.

בית הדין הרבני צפוי לדון בתביעה יוצא הדופן של האישה בימים הקרובים, וכך או כך נראה שלזוגיות של השניים אין עתיד ורוד.