צעירה תושבת ארה"ב תיעדה לאחרונה את הרגע המדויק שבו גילתה שבן זוגה בוגד בה – ומאוחר יותר העלתה את הסרטון לחשבון הטיק טוק שלה.

הצעירה, שהזדהתה בשם אוליביה, העלתה סדרת סרטונים מאותו ערב בלתי נשכח מבחינתה, סדרה שנצפתה כבר מיליוני פעמים על ידי הגולשים ברשת.

באחד הסרטונים אפשר לראות את הרגע שבו אוליביה נכנסת לביתה ומוצאת את החבר שלה מזה שש שנים עם המאהבת שלו. "הפתעה!", היא נשמעת צועקת לעברם ומגרשת את המאהבת הבלונדינית מהדירה.

בסרטון אחר שפורסם אפשר לשמוע את אוליביה שואלת את בן זוגה המבויש אם הוא רוצה לעבור לגור עם המאהבת ומוסיפה: "אתה עף לרחוב עכשיו. איך זה מרגיש?!".

@dacatgal

Surprise bitches ##caughtcheating ##awkwardmoments ##slippin ##cheater ##savage

♬ original sound - Olivia K

@dacatgal

Part 2. My adrenaline was super high and I thought I sounded stupid... this was 9 months ago y’all ##cheater ##caughtcheating ##awkwardmoments

♬ original sound - Olivia K

שני הסרטונים יחד נצפו כבר יותר מ-25 מיליון פעמים, ואחד מהם אפילו גרף יותר מ-2 מיליון לייקים. מעבר לזה, למעלה מ-7,000 גולשים הגיבו לתיעוד המרתיח ושיבחו את אוליביה שעשתה את הדבר הנכון.

"אוי מתוקה, זה קרה לי גם", כתבה אחת הגולשות. "הלוואי והייתי מצלמת את מה שקרה לי. אני חייבת לציין שאת התמודדת עם זה הרבה יותר טוב כשנכנסת פנימה", ומשתמשת אחרת הזדעזעה מהתקרית וכתבה לה: "הייתי עושה בדיוק אותו דבר, ואז כנראה שהייתי נשברת למיליארד חתיכות ובוכה את הנשמה שלי".