דבר ידוע הוא שיחסי מין בריאים ובהסכמה, בתדירות סבירה, בין בני זוג או בכלל, הם מתכון לחיים מאושרים ומלאים. למרות זאת, מתברר שיש זוג אחד, שמבחינתו המתכון לחיי זוגיות מאושרים הוא לקיים יחסי מין רק פעם אחת בשנה ובמועד חגיגי במיוחד.

ג'ן סטפנס, ובן זוגה רוב וולקר, תושבי מנצ'סטר שבאנגליה, זכו לסוג של תהילה מסוימת לאחרונה אחרי שחשפו את העובדה שהם מקיימים יחסי מין רק פעם אחת בשנה - בכל 25 בצדמבר - ולפי סטפנס, שילדה לאחרונה את בתה הבכורה בגיל 23, מדובר ב"מתנת חג המולד המושלמת".

"למרות שזה נשמע לא הגיוני, זה לגמרי עובד לנו", סיפרה סטפנס לעיתון ה"סאן". "העובדה שבחרנו לעשות את זה דווקא ביום חג המולד היא לא מקרית, ומבחינתנו זו בדיוק הדרך לפתוח את השנה בחיבוקים ונשיקות. הבחירה שלנו לקיים יחסים פעם אחת בשנה חיזקה את הזוגיות שלנו ואנחנו אוהבים אחד את השנייה הרבה יותר".

כאמור, השניים הפכו לא מזמן להורים, ואת אראבלה, בתם הצעירה, הביאו לעולם לפני מספר חודשים, כך שניתן להבין די בקלות מתי הם עבדו על להביא אותה, ואם אתם מתקשים לעשות אחד ועוד אחד - אז  נספר שלכולם די ברור מה עשה הזוג הצעיר בערב חג המולד 2019.

ג'ן ורוב (צילום: צילום מסך מתוך פייסבוק)
רק פעם בשנה. ג'ן ורוב | צילום: צילום מסך מתוך פייסבוק

"העובדה שאנחנו מקיימים יחסי מין רק פעם בשנה לא מטריפה אותנו", מספרת סטפנס. "זה הופך למשהו לצפות לו, הציפייה לגמרי משתלמת והיום הזה הופך ליום הכי טוב בשנה מבחינתנו. אני לא מצפה שאנשים יבינו אותנו. אנחנו עושים דברים בדרך שלנו ולא אכפת לנו מה אנשים חושבים".

"אנחנו מתכוונים להתחתן בחג המולד השנה (2021), ואנחנו מקווים שעד אז כבר נחבוק את הילד השני שלנו. ההמתנה לרגע הזה בכל שנה היא מיוחדת עבורנו, ואני יודע שג'ן היא האישה של חיי, ולנצח. אנחנו אלה שנקבע את החוקים לעצמנו ולא אף אחד אחר", סיפר וולקר בחיוך.