בדומה לישראל ולעוד הרבה מקומות בעולם, גם במרוקו שורר סגר כמעט מוחלט בכל רחבי המדינה בעקבות התפרצות נגיף הקורונה שגבה את חייהם של עשרות בני אדם במדינה.

מלך מרוקו הורה לפיקוד הצבאי ולממונה על המשטרה לשגר אלפי חיילים ושוטרים לרחובות וליישובים כדי לאכוף את הסגר - ומי שהפר את ההנחיות נעצר והוטל עליו קנס כבד מאוד.

אלא שמתברר שבשבוע האחרון, בנוסף לסערה סביב המחיר שגובה הנגיף במדינה, התעוררה סערה נוספת, הפעם בגלל פרשה לוהטת שהתרחשה בכפר קטן ליד טינזיט שלמרגלות הרי האטלס.

על פי הדיווחים בכלי התקשורת המקומיים, גבר כבן 50, נשוי ואב לשני ילדים, בגד בזוגתו תוך שהוא מפר את הסגר שהטיל המלך על המדינה.

האירוע המדובר התרחש כאמור לפני כשבוע בזמן שרעייתו של הגבר יצאה מביתם יחד עם שני ילדיהם לשוק המקומי כדי לקנות פירות וירקות. וכך, בזמן שהוא לבד בביתו, מתברר שהבעל ניצל זאת כדי להזמין אליו הביתה את אחת השכנות - המאהבת שלו בת ה-30, גם היא נשואה ואם לילדים קטנים.

גבר ואישה מתחבקים במיטה
הגבר והמאהבת נתפסו על חם. אילוסטרציה | אילוסטרציה: Kate Kultsevych, shutterstock

בשלב מסוים, כך על פי הדיווחים, האישה חזרה לביתה ושמעה את הקולות שבקעו מחדר השינה, וכשנכנסה לחדר תפסה את בעלה מקיים יחסי מין עם שכנתם הצעירה, פרצה בצעקות ונמלטה מהבית בזמן שהגבר נותר בחדר השינה כשהוא מתחנן לסליחתה.

למרות בקשות הסליחה של הגבר שנמשכו גם אחרי שהאישה חזרה לביתה, האישה הנבגדת החליטה לא לוותר  ומיהרה להגיש תלונה בתחנת המשטרה המקומית נגד בעלה והמאהבת בגין עבירה של ניאוף, עליה העונש יכול להגיע גם עד שלוש שנות מאסר בפועל.

מיד לאחר הגשת התלונה עצרו השוטרים את הגבר הבוגד והמאהבת הצעירה, והשניים הועברו למעצר עד שיוגש נגדם כתב אישום. לא נעים.