ארגנטינה: סרטון יוצא דופן שצולם באחד הרחובות בפרובינציית אנטרה ריוס, הממוקמת צפון מזרחית לבואנוס איירס, הפך לוויראלי בשבוע האחרון בכל דרום אמריקה לאחר התיעוד של אישה שהחליטה לנקום בבן זוגה וחירבה לו את האוטו באמצעות פטיש בהתקף זעם בלתי נשלט.

על פי הדיווחים שמגיעים מארגנטינה, האישה החליטה לנקום בבן זוגה לשעבר אחרי שהאשימה אותו שהתעלל בה ובבתה הקטנה. "המנוול הזה התעלל בבת הקטנה שלי, תקראו לו לפה!", נשמעת האישה צועקת בזמן שהיא מחריבה את רכב הפיאט של בן זוגה באצעות פטיש. "בפעם הבאה אני אדליק את הרכב באש! מול הפנים שלו! בפעם הבא אני אדליק את הבית שלו גם כשהוא בפנים!".

בעל הרכב, גבר כבן 40 שפרטיו לא פורסמו, ניהל על פי הדיווחים מערכת יחסים רומנטית עם האישה בת ה-38, זוגיות שהסתיימה לפני כחודש, לאחר שהאישה הגישה נגדו תלונה על כך שהוא השתמש נגדה באלימות. הגבר מצדו ניגש גם הוא לתחנת המשטרה, וטען שזוגתו לשעבר תקפה אותו בשתי הזדמנויות שונות, ובאחת מהן הכתה אותו בפטיש.

דייגו גודוי, מנהל תחנת המשטרה בה הגישו שני הצדדים את תלונתם, התראיין לאחר המקרה לתחנת טלוויזיה מקומית וסיפר: "בתלונה שהגישה האישה בדצמבר האחרון אין כל זכר לטענה כי הגבר התעלל בבתה. ייתכן כי הדבר אכן קרה אבל הוא לא דווח למשטרה. נכון להיום התלונה היחידה שיש לנו היא זו של הגבר שהתלונן נגד זוגתו לשעבר על כך שהיא הרסה את רכבו".