makoland

סלינה גומז ודמי לובאטו חוזרות להיות חברות הכי טובות?

הן התחילו את דרכן בתור חברות טובות, ואז עבר חתול שחור ביניהן, ונפתח ריב מסתורי שפירק את החבילה. למה התחיל הריב, איך טיילור סוויפט קשורה לעניין והאם הן חזרו להיות חברות?

איליה ברבנר | מקולנד | פורסם 07/04/11 20:04:17

עושה רושם שסלינה גומז ודמי לובאטו בדרך לחזור להיות חברות הכי טובות! אחרי התרחקות מתוקשרת וריב מסתורי, סלינה פרסמה השבוע בטוויטר תמונה של השתיים מחובקות ומחייכות, ודמי הוסיפה לתמונה את הכיתוב "ארוחת ערב כיפית".

אחרי שבתחילת השנה שעברה נפרדו שתי החברות הכי טובות ברעש וצלצולים, כבר חשבנו שלא נראה יותר את כוכבות דיסני מחובקות, אך נראה שחברות אמת חזקה מהכל כי סלינה גומז ודמי לובטו חוזרות זו לזרועות זו.

סלינה גומז ודמי לובאטו סלינה ודמי בתמונת הפיוס בטוויטרהסיפור המסובך הזה התחיל כבר לפני 11 שנים, כששתי הילדות בנות ה-7 שיחקו יחד בסדרת הילדים "החברים של ברני" והפכו לחברות הכי טובות. מאז אותו יום היו הקריירות של השתיים קשורות זו בזו. גומז שיחקה ב"ספיי קידס", "החיים היפים של זאק וקודי", "המכשפים מוורלי פלייס" ופיתחה גם קריירה המוזיקלית עם שני אלבומים מצליחים. לובטו מצידה שיחקה ב"קמפ רוק" ו"תנו לסוני צ'אנס", אך בחרה להתמקד יותר בתחום המוזיקה, כזמרת ויוצרת עצמאית עם שני אלבומי סטודיו ולהיטים רבים.

כשתי כוכבות של רשת הילדים 'דיסני' יצא לדמי וסלינה לעבוד יחד בסרט "תוכנית להגנת נסיכות" ובפרויקטים אחרים של הרשת, מה שיצר בין השתיים תחרות, אמיתית או תקשורתית בלבד. על אף שהן התמודדו על אותה משבצת בדיוק הקפידו גומז ולובאטו לציין שהן החברות הכי טובות, לבלות, להעלות סרטני יו-טיוב ביתיים ולהגיע יחד לאירועים מתוקשרים.

מעריציהם של השתיים לא הניחו להן להיות 'פשוט חברות', קרבות רשת החלו, ודיונים בין הקבוצות ניצתו בכל רחבי האינטרנט. מעריציה של גומז טענו כי דמי היא רק חיקוי של סלינה ושהיא מקנאה בה על תהילתה, בעוד המעריצים של לובאטו טענו כי היא המוכשרת בין השתיים והיא, בניגוד לגומז, יוצרת וזמרת איכותית שכותבת את התכנים של עצמה.

היה נדמה כי התחרות בין השתיים נמצאת רק אצלנו בראש, ובזמן שהמעריצים מתקוטטים בניהם והתקשורת לא מפסיקה להשוות ביניהן, סלינה גומז ודמי לובטו הן הכי BFF. אך אולי השתיים לא היו חזקות מהעולם, וממש בגלל ה'תחרות' הזו נזרעו זרעי המחלוקת בניהן.

העולם חייך אל השתיים, והן חייכו אל המצלמות, היה נדמה שהכל מושלם בממלכת גומז-לובטו עד שבינואר 2010 התבשרנו שהשתיים כבר 'ממש לא!'. אחרי ריב שתוכנו מעולם לא הגיע לתקשורת, דמי לובאטו נשאלה במהלך מפגש עם מעריצים "מה שלום סלינה" ובתגובה שיגרה "תשאלו את טיילור (סוויפט)".

סלינה גומז ודמי לובאטו סלינה ודמי בזמנים טובים יותר | צילום: Mark Davis, GettyImages ILחרושת השמועות לגבי תוכן המחלוקת בין השתיים הפליגה למרחקים, אך הסיבה להתרחקות הייתה כנראה די פשוטה. סלינה התקרבה יותר ויותר לזמרת טיילור סוויפט והשאירה את דמי מאחור, וזו בתגובה החלה להסתובב יותר ויותר עם בחברתה של מיילי סיירוס.

שתי הכוכבות מעולם לא נכנסו לפרטים לגבי מה שבאמת קרה ביניהן, אך דמי צוטטה בראיון למגזין J14 כשהיא אומרת "יש פעמים בחיים שאפילו כשאת מכירה מישהו הרבה זמן, את משתנה. וזה שהיינו חברות הכי טובות לא אומר שאנחנו נישאר החברות הכי טובות". סלינה הוסיפה מצידה "אני חושבת (שחברות שמסתיימת) זה משהו טבעי ואנשים צריכים לעבור את זה. אולי זה יהיה קשה, אבל אנחנו יודעות שלמרות הכל אנחנו שם אחת בשביל השנייה". מאז התקרית התמעטו הפגישות בין השתיים ולא נראו תמונות שלהן ביחד.

ממש כשחשבנו כי ימי החברות לא יחזרו לעולם, בסוף השנה שעברה, נראו ניצנים ראשונים של פיוס כשסלינה הגיעה לבקר את דמי כשזו הייתה מאושפזת. לאחר מכן כתבו השתיים בחשבונות הטוויטר שלהן כי הן מתגעגעות. כעת, אחרי יותר משנה, סלינה צייצה תמונה משותפת של עם חברתה ודמי פרסמה את התמונה בחשבון שלה תחת הכותרת "ארוחת ערב כיפית".

כמו בכל תקרית רכילותית מתוקשרת, גם הפעם עלו הטענות כי לא מדובר ביותר מתעלול יחצני, וכי סלינה התבקשה על ידי מפיקיה להתרחק מדמי, שקיבלה יחסי ציבור שליליים בעקבות אשפוזה במכון גמילה עקס "בעיות פיזיות ונפשיות", ולאחר שדווח כי היא תקפה אחת מהרקדניות שלה. סלינה חברה מאז לטיילור סוויפט בעלת התדמית הטובה והשמרנית והחלה לצאת עם ג'סטין ביבר במטרה ליצור לעצמה תדמית נקייה, ולגרום להורים לקנות את תקליטיה לילדיהם.

סלינה גומז תעלול יחצני? | צילום: Carlos Alvarez, GettyImages IL באותו זמן דמי החלה להתראות יותר ויותר עם מיילי סיירוס שטיפחה לעצמה בשנה האחרונה שם של 'ילדה רעה' ולנסות לפנות לקהלים בוגרים יותר גם במוזיקה. כעת, כך טוענים חובבי הקונספירציות, עם שחרורה של לובאטו וחזרתה למסלול קיבלה גומז אות ממפיקיה להחזיר את המצב לקדמותו ולחדש את החברות הנושנה.

אמיתית או מיוחצנת, נראה שהחברות החדשה-ישנה חוגגת והשתיים לא מפסיקות לצייץ בימים האחרונים משפטים כמו "דמי לובטו מסיעה אותיה עכשיו 0: חהחה", ואנחנו מאחלים לחברות בהצלחה.

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן