1. מתעכבות בגלל שטויות

אתה יושב למטה ומחכה לה כבר שעה וחצי, ואז היא סוף סוף יורדת ומספרת לך שכל הזמן הזה היא ניסתה להוציא לכלכוך מהמחדד של האיפור. לפחות תשקרי!

2. חופרות בטלפון שעות

יש רק דבר אחד שיותר גרוע מהחפירות שלה בטלפון: חפירות שלה בטלפון עם מישהו אחר כשאתה לידה.

3. שואלות לדעתך ועושות ההיפך

אתם בחנות בגדים. היא שואלת "מאמי השמלה הזאת יפה לדעתך?". אתה בוחן, מגבש דעה, עונה לה "כן" ובסוף היא זורקת אותה בצד וממשיכה כאילו כלום. אז בשביל מה שאלת?!

4. שואלות סתם

אתה מציע לה לצאת, ואז היא שואלת לאן ואיפה ומתי ועם מי ולמה וכמה ואיך, ואתה עונה לה על הכול בסבלנות שאתה מוציא מהכוחות האחרונים שלך, ואז היא אומרת לך "טוב היום אני לא יכולה קבעתי עם יעל אבל פעם אחרת".

5. בוכות על כאבי מחזור

אוף כואבת לי הבטן/אוף כואב לי הגב/אוף כואב לי הראש. הבנו שאת מקבלת מחזור פעם בחודש, והבנו שזה כואב, אבל בבקשה תגידי לנו איך אנחנו יכולים להקל על הכאב הזה. (ואם פשוט לומר שכואב לך זאת הדרך שלך להקל על עצמך – סלחנו.)

6. בוכות על דברים פתטיים

היא חזרה מהספר וגזרו לה קצת יותר ממה שהיא ביקשה. מבחינתה עכשיו שכל העולם יבכה איתה ויכריזו על יום אבל לאומי, וגם זה לא ינחם אותה.

7. מתנהגות בילדותיות

אז מישהו אמר לכן שאתן חייבות להתבגר. בכי, צעקות וטריקת דלתות בתגובה לדברים שנאמרו לא באמת יעזרו להוכיח שמדובר בטעות.

8. קונות רק בשביל לקנות

היא נכנסת להפנינג, רואה קופסת פח של הלו קיטי ומתעקשת לקנות אותה. ואז אתה אומר לה שזה סתם, ושואל אותה מה היא תעשה בה, והיא עונה לך בכנות מרגיזה "כלום, אבל זה חמוד..".

9. מתלוננות שכל הגברים זבל

כאילו שכל הבנות הן טלית שכולה תכלת, נסיכות עם כתר זהב על הראש המפיצות בעולם רק טוב-לב אור ואהבה.

10. צועקות כשהן נפגשות

אין דבר יותר מבהיל מבנות שפוגשות במפתיע חברות שלהן ברחוב/בקניון/במסעדה.

11. שולחות 300 הודעות בדקה

אתה חושב שמישהו מת, ואז אתה פותח את רצף ההודעות ומבין שהיא בסה"כ שאלה אם בא לך לעשות משהו בערב וכל ה- 299 הודעות שבאו אחרי השאלה הן סימני שאלה שכל המטרה שלהן היא להאיץ בך לענות כבר.

12. רוצות ללכת יד ביד

קיץ ישראלי חם ולח. זאת סיבה מספיק טובה לא לבקש מאיתנו להחזיק לכן את היד. והאמת שגם בחורף זה לא נוח - זה מגביל, וזה בעיקר מיותר. רומנטיקה אפשר לעשות בדרכים פחות מציקות.

13. שואלות אם הן שמנות

מה שלא תענה, לא תצא מזה טוב.

14. מבקשות ליווי לשירותים

בנות רוצות לעשות כל דבר ביחד. אפילו פיפי. גם אם העולם יתהפך, הן לא ילכו להשתין עד שלא תהיה חברה שתסכים ללכת איתן.

15. פוסלות בנים על שטויות

בנות מסוגלות להגיד לא לבחור רק כי הוא לובש חולצות של תמנון, או יודע לעשות שפגאט, או מעדיף ביצת עין על חביתה. אז בואו נשים את זה על השולחן - זה שטחי, זה מטומטם וזה לא לגיטימי.

16. שואלות שאלות בזמנים גרועים

אתה רואה כדורסל, כולך עצבני כי הקבוצה שלך מפסידה, ואז היא מחליטה שזה הזמן הכי טוב להבין מה זה פנדל.

17. מכניסות קווצות שיער לפה

עד עכשיו לא הצלחנו להבין למה אתן עושות את זה.

18. מדברות כמו תינוק

אתם מנהלים שיחה נורמלית ובוגרת, אתה שואל אותה אם זורם לה סרט ואז היא עונה לך בקול תינוקי "אבל אבל שפיסי רעב ובא לה ללכת לאכול פיסה". לא בא לך למסור אותה לאימוץ?

19. מפסיקות להתייחס אליך כי יש להן חבר

עד לפני שניה היא הייתה דבוקה לך לתחת ופתאום היא מספיקה להתקשר, לשלוח הודעות, ולעשות לך לייקים בפייסבוק, וכל זה רק מסיבה אחת: כי יש לה עכשיו חבר. היית מתקשר אליה כדי להגיד לה שאתה מתגעגע, אבל היא לא עונה, וגם לא תענה יותר בחיים.