ג'סטה

כשאתה מתנדב להיות מסונג'ר על ידה, אתה בעצם מפגין את המסירות שלך לקשר. אם היא מספרת לך שיש לה הרבה דברים לעשות, וגם מוסיפה ומשתפת אותך בחשש שלה שהיא לא תספיק לעשות את כולם, אתה יכול להציע לעזור לה ולעשות במקומה משהו אחד לפחות. אנחנו יודעים שממש לא בא לך לקפוץ לסופר פארם לשעתיים של רוסית למתחילים, אבל זוגיות, חביבי, זה לא תמיד יום כיף במימדיון.

גם מתוקים הם סוג של נחמה

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים. כשאתה דואג, למשל, שתמיד יהיה אצלך בחדר את הבמבה עם חלווה שהיא אוהבת, אתה אומר לה ללא מילים שאתה חושב עליה כל הזמן ורואה אותה תמיד. זה לא חייב להיות רק משהו מתוק או אכיל; זה יכול להיות כל דבר יומיומי ופשוט שהיא אוהבת.

ממתקים ביזאריים (צילום: distractify, מעריב לנוער)
אם סוכריות טבסקו זה הקטע שלה, זה מה שיהיה לך בחדר! | צילום: distractify, מעריב לנוער

תמונה אחת שווה

תחשוב קצר וקולע: קח תמונה שלכם יחד שבה שניכם יצאתם מעולה (שים לב שהיא יצאה ממש מעולה!), גש לחנות הצילום הקרובה לביתך ופתח אותה. את התמונה שים במסגרת (עדיפות לוורודה) והנח אצלך בחדר בלי לומר לה מילה. סמוך עלינו, היא כבר תשים לב.

ואלה שמות

המעשה שידרוש ממך הכי פחות מאמץ והשקעה אבל יקנה לך לא מעט נקודות זכות הוא שינוי השם בפלאפון. אם היא נקראת אצלך בשמה המלא כמו איזו ידידה מעצבנת מבית הספר, זה הזמן להחליף את שמה לכינוי הרומנטי שהדבקת לה (ושהיא אוהבת!). גם אם הוא ממש מפדח, וגם אם אינך יודע בכלל איך לאיית אותו – אתה חייב לעשות את זה. אין דבר שירגש אותה יותר מלראות על גבי מסך הסמארטפון שלך את כינוי ה"קוליליצ'יטיטה" שהמצאת לה ברגע של חולשה.

רוצה פרחים

הגודל לא באמת קובע; גם ורד אחד, בודד ויפה ועטוף בצלופן, יכול להפגין כמות מדהימה של רגשות. מה שחשוב הוא שהקדשת לה זמן ומחשבה, לא כמה גדול הזר וכמה הוא עלה.

בחור עם זר פרחים רומנטיקה זולה (אילוסטרציה: Shutterstock, מעריב לנוער)
פרחים וחיוך, כמובן | אילוסטרציה: Shutterstock, מעריב לנוער

והנה עוד כמה מחוות קטנות שיקנו את לבה:

- תתקלח לפני שאתה נפגש איתה. כן, גם אם זה אומר לעבור בבית אחרי בצפר.

- אל תיתן לאמא שלך לחקור אותה כשהיא באה אליך (דבר איתה על כך לפני כן).

- תתגלח! הזקן הזה מציק לה!

- זוכר את יום השנה לפגישתכם? מה זאת אומרת לא?!

- לעולם, אבל לעולם, אל תשאל אותה אם היא עצבנית בגלל שזה "הזמן הזה בחודש". לעולם!

משוגעת מחזיקה את השיער (צילום: jupiter images)
זה לא בגלל זה. | צילום: jupiter images

- גם אם 40 מעלות בחוץ, אם קר לה, כבה את המזגן בחדר שלך.

- זכור את שלוש מילות הקסם: "וואו! איך רזית!"

- או שפשוט תאמר לה שאתה אוהב אותה.