1. משאירים שערות בכיור ובמקלחת

זה באמת קשה להשפריץ עוד קצת מים כדי שהשערות יירדו בחור הניקוז? או לאסוף אותן עם טישו ולזרוק בפח?

2. מפגינים שמיעה סלקטיבית

אנחנו משתפות אתכם בהתלהבות באירועי היום בזמן שהעיניים שלכם מזדגגות ואתם עושים טובה שאתם זורקים מדי פעם איזה "אוקיי" או "וואלה". אשכרה צריך להכניס באמצע המלל משהו כמו "כדורגל" או "נראה לי שאני בהריון" כדי שתשתתפו בשיחה? מה זה פה, סטנד-אפ של נאור ציון?

>> אבל גם לבנות לא חסר: 19 דברים מעצבנים שבנות עושות

3. צוחקים כשאנחנו רוצות לדבר ברצינות

נכון, אנחנו מתות על חוש ההומור שלכם, אבל וואלה, תלמדו להשתמש בו בטיימינג הנכון. לפעמים אנחנו רוצות לשתף אתכם בחששות ובקשיים שלנו כדי שתתמכו בנו ותתנו לנו חיבוק, ואם זה הרגע שאתם בוחרים להריץ בו צחוקים, אל תתפלאו אם אנחנו מאשימות אתכם בחוסר רגישות.

4. מפליצים ותוקעים גרעפסים בציבור

ניוז פלאש: סירחון זה לא סקסי. אם אתם רוצים שנימשך אליכם אפילו קצת, שחררו את הגזים שלכם במקום ובזמן המתאימים. נניח, בשירותים או כשאנחנו לא לידכם.

5. עדיין (!) שוביניסטיים

להתייחס אלינו כמו בובות מין זה כבר מזמן לא קול, וגם לא לספר בדיחות על זונות, לאסור עלינו להיפגש עם ידידים או להתפאר בזה שצפיתם בפורנו. אה, גם לצפות שננקה אחריכם, נכרכר סביבכם ונבלה רק אתכם זה די דפוק. שנת 1950 התקשרה והיא רוצה אתכם בחזרה.

6. פוסלים בנות על שטויות

לא ייאמן מה הסיבות שבגללן אתם פוסלים אותנו: כי אנחנו מידה אחת מעל הדוגמנית הדקיקה שאתם מעריצים, כי אנחנו מרכיבות גשר, כי יש לנו נקודת חן על הלחי, או כי אנחנו לומדות מתמטיקה 5 יחידות ואתם רק 3 יחידות. אבל זה בסדר: אנחנו גם ככה לא מעוניינות במי שמוטרד מדברים כאלה שטחיים.

7. מייבשים אותנו בהודעות

יצאנו. היה לנו כיף. ישבנו יחד ודיברנו במשך שעות ואפילו התנשקנו בסוף. אז מה הקטע של לא לשלוח הודעה יום אחרי? או יומיים אחרי? או לא לענות כשאנחנו שולחות הודעה של "היי, מה קורה?". המסקנה היא שאתם פשוט פחדנים או שעברתם תאונה נוראית ודרסו לכם את האצבעות.

8. משאירים את מושב האסלה מורם

בנים הם כל כך עצלנים שאפילו את הפעולה הזאת, שלוקחת שנייה ומראה על מינימום התחשבות בזולת, הם לא עושים. חברים, אנחנו ממש לא הולכות לגעת במושב עם האצבעות הנקיות שלנו. תורידו אותו ודי.

9. לא יודעים להפסיד בכבוד

תמיד מישהו אחר אשם. הרצפה הייתה עקומה, הדשא במגרש היה רטוב, החבר רימה במשחק, החנון של הכיתה לא נתן לכם לצלם את הסיכומים שלו... בקיצור, אתם תשתמשו בכל תירוץ הכי טיפשי לפני שתודו שאתם הייתם לא בסדר, ששאתם לא באמת טובים בכדורגל, שאתם עשיתם טעות במשחק, שאתם לא התכוננתם למבחן כמו שצריך. עולב!

10. משקרים לגבי הגובה שלכם

אם אתם כותבים באפליקציית היכרויות שאתם 1.80 ואז אנחנו פוגשות אתכם ואתם מגרדים את ה-1.65 מלמטה, מה נראה לכם, שלא נשים לב? ככה יצאתם גם שקרנים וגם חסרי ביטחון, וזה הרבה יותר מבאס אותנו מהגובה שלכם.

Short Guys Do What They Can

11. לא מפגינים רגשות

זה שתגידו שאתם עצובים או שתזילו קצת דמעות לא יעשה אתכם פחות גברים, אתם יודעים. השנה היא 2017 ואנחנו כבר מצפות שגברות לא יתנהגו כמו רובוטים. רגישות זה ה-דבר!

12. מציקים לנו בהודעות כשאנחנו לא בעניין

חבוב, אם אתה שולח "היי" ואנחנו לא מגיבות, או שאנחנו מבהירות שאנחנו לא בעניין, זה סימן שאתה צריך לעזוב אותנו בשקט. לא להמשיך ולשלוח 34 הודעות בטווח של יומיים שנראות ככה: "היי", "היי", "ממצב", "?", "היי", "?", "?", "היי נסיכה", "מה העניינים?", "?", "היי". זה פשוט יגרום לנו לחסום אותך, לתייג אותך כקריפ ולהזהיר  את כל החברות שלנו מפניך.

13. מעליבים אותנו בכוונה

אנחנו יודעות שקראתם באינטרנט שכדי להצליח עם בנות צריך להוריד להן את הביטחון העצמי או משהו כזה. וואו, איזו טעות. מה שיותר סביר שיקרה הוא שננעץ בכם מבט קטלני ונלך. טיפ: מחמאות עובדות יותר טוב.

14. שולחים ידיים מהר מדי

לא אכפת לנו כמה אתם חרמנים, אנחנו ממש לא חייבות לכם כלום, אז תפסיקו לנסות להוריד לנו את החזייה או לגעת באזורים שהם מחוץ לתחום. אם לא הבענו רצון להתקדם, אנחנו לא רוצות להתקדם! יש יותר פשוט מזה?

15. מתנהגים בילדותיות

בנות מתבגרות מהר יותר מבנים – אז אנחנו קולטות די בקלות את כל הקטעים הילדותיים שלכם: צורחים או הולכים מכות כשמישהו מעצבן אתכם, חושבים שבדיחות פיפי קקי זה שיא ההומור המתוחכם, מקללים במקום לדבר כמו אנשים נורמליים וקונים נעלי ספורט בצבע כתום זרחני. אל תתפלאו אם אנחנו מגלגלות עיניים בתגובה.

16. יורדים על הרגלי הקניות שלנו

תצחקו עלינו שאנחנו חובבות שופינג, אין בעיה. אבל כשאתם לובשים את אותם הבגדים בפעם השלישית באותו השבוע (בעעע), אולי זה סימן שגם אתם צריכים קצת שופינג בחיים.

17. מתנהגים כמו סטוקרים

לעקוב אחרינו עד הבית, לחכות לנו מחוץ לחוג, להשאיר לנו פתקים בתיבת דואר, לשלוח הודעות מסתוריות מפרופיל פיקטיבי, להתקשר ולנתק כשאנחנו עונות – לא יודעות מי לימד אתכם שזאת צורת חיזור לגיטימית. תיזהרו – כי אנחנו בדרך למשטרה להוציא נגדכם צו הרחקה.

18. מתפארים בכיבושים שלכם

פחחח, כל כך ברור שלא הייתם עם חצי מהבנות שאתם מדמיינים שהייתם איתן. אנחנו מריחות את הבולשיט הזה מקילומטר, אז תחסכו את זה מאיתנו.

19. זורקים גרביים ותחתונים מלוכלכים על הרצפה

אנחנו בטוחות שיש לכם בבית סל כביסה, אז בא לכם אולי להשתמש בו? לצפות מאמא שתאסוף את הגרביים והתחתונים המסריחים שלכם מהרצפה זה דוחה. אל תתפלאו אם מישהי נכנסת לחדר שלכם, רואה מה מפוזר על הרצפה ובורחת בצרחות.

20. משתמשים בתירוצים טיפשיים

אנחנו לא מטומטמות, אתם יודעים. אם זאת הפעם השלישית החודש שאתם מבריזים לנו, אנחנו יודעות טוב מאוד שזה לא בגלל שהכלב של החבר הכי טוב שלכם מת, שהלכתם לבקר את סבתא בבית האבות או שהמוסד גייס אתכם למשימה סודית. תגידו דוגרי שאתם לא בעניין וזהו.

21. זורקים הערות לבנות שעוברות ברחוב

אנחנו לא מכירות אתכם בכלל, דושים - אתם מצפים שברגע שנשמע אתכם צועקים אחרינו: "איזה כוסית!!!" ניפול ישר אל תוך זרועותיכם? באיזו סרט אתם חיים? וגם לצעוק לנו "שמנה" או "מכוערת" – איכס, תחזרו למקום שיצאתם ממנו, אם אמא שלכם תסכים בכלל לקבל אתכם בחזרה.