"בנים לא רגישים"

מי שטוענת שבנים לא רגישים כנראה לא ראתה בחייה חבורת בנים אחרי הפסד במשחק כדורגל. בנים נוטים בדרך כלל להפגין חזות קשוחה יותר (שנובעת מהתפישה השוביניסטית שהגבר אמור להיות חזק יותר מהאישה), אבל מה שאתן רואות כלפי חוץ לא אומר כלום על מה שקורה בפנים. בנים לא שונים מבנות בכל מה שקשור לרגש, הם פשוט נוטים להסתיר אותו. גם הם נפגעים כשמישהו מעליב אותם, גם הם בוכים, גם הם מרגישים חלשים לפעמים וזקוקים לכתף תומכת.

"בנים חושבים רק על דבר אחד"

אם המשפט הזה היה נכון, הרי שאף גבר לא היה מגיע לשום הישג מקצועי, שכן הוא לא היה מצליח להתרכז בשום דבר שאינו קשור לסקס. בנים חושבים וחיים ונהנים ומתעניינים גם בנושאים שלא קשורים במין. אז נכון, זה בהחלט מעסיק אותם, אבל אי אפשר שלא לומר את זה גם על הבנות.

"בנים אוהבים כדורגל"

זה כמו להגיד "כל הבנות אוהבות ורוד". ברור שיש בנים שמאוד אוהבים כדורגל, אבל יש גם כאלה שרואים בו עשרה מסכנים שרודפים אחרי כדור ומדי פעם נכנסים אחד בשני. יש גם לא מעט בנות שאוהבות כדורגל ומוצאות בו הנאה גדולה. זה בסך הכול משחק כדור, לא נטייה גנטית.

"לבנים מותר מה שלבנות אסור"

תם העידן בו אישה חיה את חייה בהרגשה שערכה פחות, שיש עליה מגבלות או איסורים שאינם חלים על בני המין השני. בת יכולה לעשות כל מה שבן יכול. אל תקשיבו לאף אחד שמנסה לדכא אתכן בדרך להשגת העבודה, התחביב או האהבה שלכן.

"בנים לא מבינים בנות"

היכולת להבין את הזולת לא קשורה במין שבו נולדנו, אלא באינטליגנציה הרגשית שבה ניחנו, לחוכמה שלנו וליכולת ההכלה שלנו. העובדה שאנחנו בנים לא הופכת אותנו לאבנים. נכון, יש נושאים מסוימים שבת יכולה להבין טוב יותר מבן, אבל כל מערכת יחסים בריאה, הן חברית והן רומנטית, מתבססת על הבנה – ובלי האמונה שהיא בכלל אפשרית, היא בטח לא תקרה.

"בנים לא יכולים להיות ידידים"

המשפט הזה אומר שבנים לא מסתכלים על היופי ולא על היופי, אינם מתחשבים בכימיה עם הבנאדם הספציפי, ובאופן כללי מסתכלים על בנות כאיבר מין עם יצור שדבוק אליו. תופתעו, אבל בנים יכולים לנהל קשר ידידותי אפלטוני, ולעתים הוא אף יכול להיות מוצלח ומעמיק יותר מבין שתי בנות – כי מתוך השוני והנבדלות אפשר להתפתח וללמוד דברים שלא הייתם מבינים לבד. בנים בהחלט יכולים לשמש אוזן קשבת ופרטנר לשיחה ולהתייעצות, גם כשהם על תקן ידידים בלבד.