עדי ביטי על שער מעריב לנוער (צילום: חלי פרידמן, מעריב לנוער)
איפור, שיער וסטיילינג גילי אלגבי. עדי ביטי על שער מעריב לנוער | צילום: חלי פרידמן, מעריב לנוער

מיילי סיירוס, אריאנה גרנדה, דמי לובאטו - כולן דוגמאות לילדות-כוכבות שהפכו לנשים כוכבות. הן התחילו בגיל צעיר, ובשלב מסוים הבינו שהן חייבות להתבגר, והן לא רוצות להיות יותר הילדות התמימות והטהורות.

עדי ביטי, היא הגרסה הישראלית של התופעה הזו. היום בגיל 19, כשהיא כבר על מדים, עם התואר 'שורדת', שיר חדש 'לא שלך' בו היא מופיעה בשמלת כלה, וזוגיות מאושרת, עדי יוצאת מבועת הילדים ומצטרפת לעולם המבוגרים. רגע לפי שהיא משלימה את המעבר, תפסנו את עדי לשיחה, וכמובן לצילומים לשער של גיליון אוגוסט של "מעריב לנוער". 

עדי ביטי למעריב לנוער (צילום: חלי פרידמן, מעריב לנוער)
איפור, שיער וסטיילינג גילי אלגבי. עדי ביטי למעריב לנוער | צילום: חלי פרידמן, מעריב לנוער

 איך זה לגדול בתוך תעשיית הבידור?

"אני חושבת שזה תרם לי והרווחתי, כי כן הלכתי לבית הספר והייתי 'ילדה'. נכון שהיה לי לו"ז עמוס והייתי ילדה עובדת, פספסתי המון בית ספר והיו ימים שחזרתי הביתה ב-1 בלילה אחרי יום מתיש וישבתי להשלים שיעורי בית, אבל ההורים לא וויתרו לי ואני לא וויתרתי לעצמי. אני מאוד פרפקציוניסטית והייתי מהילדות המעצבנות שבוכות אם הן מקבלות פחות מ-90. סיימתי בגרות מלאה והשקעתי בזה, הייתי ילדה ובנוסף הייתה לי קריירה, נהניתי מכל העולמות". 

עדי ביטי למעריב לנוער (צילום: חלי פרידמן, מעריב לנוער)
"אני מאוד פרפקציוניסטית והייתי מהילדות המעצבנות שבוכות אם הן מקבלות פחות מ-90". | צילום: חלי פרידמן, מעריב לנוער

איך את מתמודדת עם תקופת הקורונה? 

"זו תקופה הזויה לכולם, ללא ספק. פתאום הורדתי הילוך מהטרנס הזה שאני נמצאת בו, היה בום פתאומי ונהיה שקט. זה זמן להתכנס, להקדיש לאנשים שאני אוהבת בבית, לעשות קצת חושבים. חשבתי הרבה על המוזיקה שלי ועל מה אני רוצה לעשות ואילו מטרות להציב לעצמי, אבל גם ניצלתי את הזמן לנוח. אני ילדה של בית, ואני גם אוהבת את הלבד שלי, אני מאוד עצמאית".

עם כמה שעדי אוהבת את הלבד שלה, היא חולקת את זמנה בתשעת החודשים האחרונים עם הג'ודוקא בן ה 22, דין גמר. "הכרנו דרך חברים משותפים. לפני שטסתי להישרדות, הכרתי מישהו לחברה והם התחילו לצאת. כשחזרתי מהישרדות, אותה חברה לקחה אותי לפאב של הבן זוג שלה ודין היה שם. לא הכרנו לפני, ובסוף יצא מצב שאני הכרתי לה מישהו, והיא הכירה לי", מספרת עדי. "הוא כל היום בווינגייט, יש לו לו"ז מאוד אינטנסיבי, אבל אנחנו מוצאים את הזמן שלנו. זה גם מאוד נוח, כי הוא מבין שכמו שלי יש את המוזיקה, לו יש את הג'ודו, הוא בעולם הזה מגיל 5, זה הכול בשבילו. אנחנו גרים 10 דקות אחד מהשנייה, אז אפילו בקורונה הסתדרנו". 

עדי ביטי למעריב לנוער (צילום: חלי פרידמן, מעריב לנוער)
"כמו שלי יש את המוזיקה, לו יש את הג'ודו. אבל אנחנו מוצאים את הזמן שלנו". | צילום: חלי פרידמן, מעריב לנוער

על הצפייה בהדחה שלה מ"הישרדות" מספרת ביטי: "כשראיתי הכול בבית, ראיתי הרבה דברים שלא ידעתי. לאנשים קל לשפוט, אבל זה לא חוכמה לשפוט כשאתה בבית אחרי מקלחת עם ארוחה. הרבה אנשים בבית שוכחים שיש דברים שראיתי רק אחר כך ולא ידעתי, כמו למשל שסמיון וניקול דיברו ואמרו שישתמשו בי ואחר כך ידיחו אותי, או השיחה של אלינה עם אסי. הייתי בהלם. ידעתי שאלינה תעשה הכול בשביל להישאר, אבל פתאום כשראיתי את זה מהצד, זה כן פוגע. היה קטע במועצת השבט בה הודחתי, שישראל ניגן מאחוריי בכינור דמיוני, לא זכרתי את זה ולצפות ברגע הזה עשה לי 'בום'".

מה התוכניות שלך לעתיד הקרוב?

"יש המון דברים ואני סופר מתרגשת, גם בתחום המוסיקה וגם בתחום המשחק, אנחנו כל הזמן חושבים ויוצרים ורוצים להתפתח. אני בתקופה סופר יצירתית. בפן המוסיקלי אני מרגישה סוג של שדרוג ממקום טבעי וכיף לי להיכנס לאולפן, לקחת חלק בכל שלבי היצירה, המוזיקה שאני עושה היום שונה מאוד ממה שעשיתי עד עכשיו. אני גם עובדת על מופע חדש עם שירים חדשים ועיבודים לשירים ישנים, ההופעה מכוונה לקהל גדול ובוגר יותר. בגלל שאני בעולם הזה מגיל קטן, הקהל שלי גדל איתי ואני רואה את ההתפתחות והשינוי שלי משנה לשנה". 

עדי ביטי למעריב לנוער (צילום: חלי פרידמן, מעריב לנוער)
את הראיון המלא תוכלו לקרוא בגיליון אוגוסט של "מעריב לנוער" | צילום: חלי פרידמן, מעריב לנוער

את הראיון המלא תוכלו לקרוא בגיליון אוגוסט של "מעריב לנוער"

צילום: חלי פרידמן לסוכנות סולו
איפור, שיער וסטיילינג: גילי אלגבי