לספרית האמריקאית אורסולה גוף נמאס מהסלפיז המושלמים והמרוטשים שמציפים את הרשתות החבתיות - כולל אלו שלה עצמה. אז היא החליטה לעשות מעשה.  

"לא ערכתי אף אחת מהתמונות האלה, אבל הן צולמו בהפרש של ימים בודדים", כתבה אורסולה בפוסט אינסטגרם כן במיוחד, בו שיתפה שתי תמונות שלה - זו היפהפייה וה"מתוקנת" וזו האמיתית. "אני חושבת שחשוב להדגיש שהתאורה, הזווית, ההבעה והאיפור משמעותיים מאוד בצילום. הרשתות החברתיות יכולות לגרום לכם לחשוב שכולם חוץ ממכם מגניבים ומושלמים כל הזמן, אבל זה ממש לא נכון. אנחנו חייבים לזכור שמאחורי כל פרצוף יפה יש אדם רגיל, ושאין טעם להשוות את עצמכם לאנשים אחרים כי מה שאתם רואים הוא לא תמיד אמיתי. אני חושבת על כל הבחורות הצעירות שמושפעות מהמדיה, אני חושבת על כמה רע אני עצמי הייתי מרגישה לו הייתי נערה היום, נערה שמנסה להתמודד עם בחורות מושלמות בכל מקום, ומשערת שהעולם בטח הרבה יותר קשה לבחורות צעירות כיום מאשר לדורות הקודמים...

"חלק מהפיתרון, לדעתי, הוא שיותר אנשים ייקחו מדי פעם רגע כדי להיות כנים ולהראות איך הם באמת. במציאות שום דבר לא מושלם, החיים מבולגנים ולאנשים יש פגמים. הדרך הטובה ביותר להרגיש טוב יותר עם עצמך היא לשפר את עצמך, לא את התמונה. עשו את הדברים שאתם רוצים לעשות, מצאו את הדברים שאתם אוהבים, הבינו מי ומה אתם רוצים להיות, ואז השיגו אותם. עשו זאת. באמת".

צל"ש על האומץ, אורסולה!

באינסטגרם

בחיים האמיתיים

באינסטגרם

בחיים האמיתיים