1. רוצה ליצור קו זוויתי וישר עם האייליינר? מקמי חתיכת סלוטייפ בזווית בקצה העין, ושרטטי בעזרתו את הקו. עדיף להדביק קודם את הסלוטיפ על היד ורק אז מתחת לעין, כדי שלא יידבק חזק מדי ויכאב בהסרה.

2. טיפ דומה להדגשת עצמות הלחיים: מקמי קופסה קטנה בזווית על הלחי, ופדרי סומק או ברונזר בקו שנוצר.

3. הסומק נשבר לחתיכות? לא חייבים לזרוק אותו לפח. שברי אותו אפילו יותר עד למצב של כמעט אבקה, שפכי מעט אלכוהול רפואי ולאחר מכן ספגי עם מפית. הסומק אמנם יקבל מרקם קצת מוזר, אבל יתגבש בחזרה במהירות. השיטה תקפה גם על פודרה וברונזר, כמובן.

4. כדי לגרום לצלליות בהירות להישאר בגוון המקורי שלהן ואפילו להיראות זוהרות יותר, מרחי שכבה של צללית לבנה קודם, ורק לאחר מכן בגוון.

5. רוצה לייצור מראה מט לשפתון? עשי זאת באמצעות פיסת נייר טואלט: הפרידי את הנייר ל-2 השכבות שמהן הוא מורכב, הצמידי את אחת השכבות לשפתיים ועברי עם מברשת סומק טבולה במעט פודרה מעל.

6. נמרח לך השפתון? מרחי מעט קונסילר עם מברשת שטוחה כדי לטשטש את הבליטות.

7. רוצה אייליינר ג'ל אבל יש ברשותך רק אחד רגיל? חממי אותו קצת בעזרת מצית (בזהירות!) ותתפלאי לראות איך הוא עושה את העבודה.

8. גושים על הריסים אחרי שימוש במסקרה? זה לא חייב להיות ככה. נקי את הריסים בזהירות באמצעות החלקת כרטיס אשראי (והנה גם שימוש בו שלא כרוך בהוצאה כספית ורגשות אשם על הבזבוז, ההורים יהיו מרוצים!).

9. עומדת לרכוש צללית חדשה ותוהה האם מדובר באחת איכותית? אפשר לבדוק את זה בקלות: העבירי אצבע על הצללית – אם הצבע על האצבע זהה לזה של הצללית עצמה, מדובר בצללית איכותית שכדאי לקנות.

10. החלק האחורי של הפן שלך התמלא בשיערות? השתמשי במברשת שיניים (ישנה, כמובן) כדי לנקות אותו.

11. משתמשת בריסים מלאכותיים בהדבקה? גזרי אותם ל-3 יחידות שונות. זה יקל על ההדבקה שלהם, וגם ייצור מראה ריאלי יותר ופחות בובתי ומלאכותי.

12. מסקרה מיובשת? לא צריך למהר לזרוק לפח. כמה טיפות של נוזל לעדשות מגע יחזירו אותה לחיים. (עם זאת, שימו לב שמסקרה ישנה מדי היא מקור לזיהומים ודלקות).

13. ממהרת והלק מסרב להתייבש? שימי את היד מתחת למים זורמים למשך כדקה, ותתפלאי לגלות כמה יבש וגם מבריק הוא יוצא.

14. משתמשת במעגל ריסים ורוצה להפוך אותו לאפקטיבי יותר? פשוט חממי אותו מעט בעזרת פן.

15. כדי ליצור מראה של גבות מעוצבות בלי מסקרות ועפרונות, פשוט סרקי אותן עם מברשת שיניים וקבעי את העיצוב עם מעט ספריי לשיער.